Jump to content

Biatlon

kobni zelaya

Recommended Posts

Кузмина има лепу залиху пред потеру. Код мушкараца су мање разлике у прва три. Али зато од другог места па надаље је кркљанац. Свака част Кузминој, није она та која стално узима СК и СП попут Бергер и Домрачеве, али када дођу ОИ, ето ње. Руси не верујем да су овде очекивали медаљу, јуче код мушкараца су биле веће шансе, али ето, у неку руку се вратило за онај заостатак Шипулина за трећим местом јуче. Украјинка и није толико изненађење пошто су у доброј у форми од почетка сезоне.

Edited by Korki
  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• freakns

36

• Tolaa

31

• KennyDalglish

28

• Timmi

23

Fourcade zlato, mislila sam da ce sigurno zeznuti poslednje gadjanje kad sam se kladila na njega, ali ipak je ispostovao. :D OEB moze do jos jedne medalje.Edit: Ipak izgleda da ne moze.

Edited by Naa

Данас Домрачева и Бергер би требало да имају добар са једним промашајем, као Фуркад јуче. Мислим да онда имају медаље а зависно како Кузмина гађа можада и злато.

Fantasticna Domraceva,svaka cast :ziga: Oduvala ih je!!!!!!!!!Godinama je u vrhu,zasluzila je da napokon uzme zlato.Mislim da ga na velikim takmicenjima jos nije osvojila.

Домрачева је иначе исто руска школа биатлона. Иако је рођена у Минску за време СССР, дуго времена је живела у Сибиру и тамо је почела да скија.Руси не верујухахахаха

• Create New...