Jump to content
Sign in to follow this  
renne

Skijanje

Recommended Posts

Tolaa

Neeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

Mauci

U picku materinu, jebem ti zivot, u kurac.

Bane5

Malo je falilo. Julia je sa trinaestim vremenom u slalomu stigla do bronze.To samo govori da je Tina morala bolje u slalomu.

Mauci

Jebem mu mater vise i taj slalom, uvek krene kilavo, u prvih 5 kapija izgubi pola sekunde. Kako sam se smorio...

Tolaa

Slalom je jos od Levija ogroman problem, od tada je svaki put bila uzasno stegnuta.U bilo kod drugom slucaju bi mi bilo drago sto je Mancuso uzela medalju, ali ovako nije bas morala. :cry:

werbatim

Šta da se radi, moraće Tina da se zadovolji sa samo tri zlata.:D

Tolaa
We met this tall guy today. The legend Vlade Divac!
1656184_10152108395509191_689004934_n.jpgBar medalja sutra.

Tolaa

... za zlato za Sloveniju

i Ilku Stuhec.

S druge strane, Tina W definitivno ne skija sutra, a kaze i da je za SG prakticno nemoguce da se oporavi. :( Bas bas steta.

werbatim
4. :fantom:
Nisam računao slalom, tu prognoziram srebro :)

valter

Prognoza sutrasnjeg spusta:Gut,Hoefl-Riesch,Feninger.Mozda,mozda,na iskustvo Goergl ili Mancuso koja je cini mi se u dobroj formi,a i Amerikanke imaju inspiraciju na OI.

Tolaa
Nisam računao slalom, tu prognoziram srebro :)
Pesimisto.
Prognoza sutrasnjeg spusta:Gut,Hoefl-Riesch,Feninger.Mozda,mozda,na iskustvo Goergl ili Mancuso koja je cini mi se u dobroj formi,a i Amerikanke imaju inspiraciju na OI.
Mancuso je skijasica za velike trke, to pokazuje na vec trecoj Olimpijadi za redom, ocajna je bila skoro cele sezone i onda je krenula da podize formu pre par nedelja. Ako odveze kao spust juce u kombinaciji, niko joj nece moci parirati. Maria H-R je ipak najveci favorit ove trke, odlicna forma od pocetka sezone u svim disciplinama i ne pada. Gut odgovara ovakva staza. Da vozi Weirather, mislim da bi ona uzela zlato, ovako jedna od ove 3. Ovo samo dzinksujem, zapravo zlato uzima Tina. :fantom: