Jump to content
renne

Skijanje

Recommended Posts

freakns

Svindal razocarao.... cekamo da Defago ponovi cudo iz Vancouvera i pomuti slavlje Austriji

Tolaa

Bode je zakacio kapiju i izgubio brzinu. Samo kad bi neko (ko nije Austrijanac) skinuo Mayera. A nece. <_<

freakns

Mayer je ubio srednji deo... tu je dobio i Svindala i Jansruda i Innerhofera... delim tvoje zelje za skidanjem Austrije sa prvog mesta :evil:

Tolaa

Mayer je odlican i mlad, ali ovo ce biti bas iznenadjenje, nema jos ni pobedu u svetskom kupu.Edit: U spustu nema cak ni podijum, samo dva 2. mesta u SG-u.

Edited by Naa

freakns

ne sumnjam ja da je on dobar, ja samo uvek navijam protiv Austrije u skijanju :Dbranilac zlata krece sledeci, on je poslednja nada za cudo

freakns

i Defago puko u sredini iako je odlicno krenuo... cestitke za Mayera

Tolaa
ne sumnjam ja da je on dobar, ja samo uvek navijam protiv Austrije u skijanju :D
Nije komentar bio upucen direktno tebi, ja to vise sama sa sobom komentarisem. :D A nisi jedini, ovde vecina nas protiv Austrijanaca, samo sto nam danas ne vredi. Edited by Naa

theanswer

Tačno sam znao da će jedan Italijan da odveze za medalju,samo nisam znao koji :) Možda iznenadi Kilde sa brojem 32.Što se tiče Majera nikad nije bio bolji od 5. mesta u SK.

Edited by theanswer

keitel

Nije loša bila ova staza u poređenju sa nekim prethodnim olimpijskim spustovima. Nije mi jasan komentar Marije Riš, ali vidjećemo na šta će ličiti ženska trka.Jel ovo prvi put da Eurosport ne prenosi takmičenje? Ono, baš je hendikep pratiti olimpijadu uz stručnjake sa rts-a.

Timmi

bas je hendikep ne pratiti olimpijadu zato sto nema prenosa.

Feindouno

Na srpskom Eurosportu sve sam strucnjak :puke:

keitel

Kakav srpski eurosport, to je tek priča za sebe, mislio sam na dual opciju. Inače stvarno nema prenosa, dal je moguće da bar za vikend pun dnevni program ne bude pokriven?

Mauci

Steta sto je bilo oblacno, u suncanom vremenu bi Bode sigurno pobedio. Jbg, uzese Austrijanci zlato. Nadam se poslednja medalja.

Tolaa

Nista te ne kosta da se nadas. Vec sutra Hosp ima lepu sansu da uzme jos jednu, pored Tine Maze i Marije Riesch je najveci favorit. Mozda ipak malo vecu sansu imaju ove dve posto je kombinacija sa spustom, a ne SG-om. Nadam se da ce ipak da je iznenadi Gagnon, mada bi i njoj vise odgovarao SG. Ali ona i Travis Ganong danas slave dvogodisnjicu veze, ako je on tim povodom mogao da postigne svoj najbolji rezultat u karijeri, moze i ona do medalje. :fantom:Edit: Dodala sam prezimena, nije ovo onaj nas porodicni topik gde se zna koja Tina je samo Tina i Maria samo Maria. :D

Edited by Naa