Jump to content
renne

Skijanje

Recommended Posts

renne

imaš neki problem? reportuj slobodno.

Timmy

Smara kad ponovis istu stvar toliko puta u tako kratkom vremenu. A znas i inace biti dosadan kad krenes tako... I necu da te reportujem, samo pomenuh.

freakns

ne smara uopste. ja sam sada prvi put cuo da je Ante Kostelic postavljao kapije uzbrdo. i kao post mi je mnogo interesantniji i relevantniji nego tvoje spominjanje South Parka na temi o hokeju... a da ne pricam da je spomenuo jedno 1758x manje nego sto ti spominjes Scekica ...

#nabijamopostove

Кристофер Лумумбо

a mauci ne moze sam da se javi jer je slomio nogu vozeci Anteov slalom :D

banovali ga

Edited by kojot

bergasa19

Praktički cijela slalomska krema nije uspjela završiti drugu vožnju olimpijskog slaloma koju je postavio Ante Kostelić, otac hrvatskog skijaša Ivice. I dok su prvu vožnju oštro kritizirali tata i sin Kostelić, tvrdeći da je bila 'sramotna', sada su drugu vožnju kritizirali iz francuskog i švedskog tima.

Najdalje u kritici otišao je tehnički direktor francuske reprezentacije Fabien Saguez.

'Ovdje se dijelila zlatna medalja na stazi koja je bila tortura. Mi se tu suočavamo sa senilnim i nekompetentnim gospodinom koji je želio biti opak i to me jako boli. Nevjerojatno sam uzrujan i ljut i sve ovo mi se gadi', kazao je  Saguez te dodao:

'On ovo sve radi zbog osobnih interesa, a ne da bi promovirao skijanje. Koji osobni interesi? Ivica više nije u vrhu slaloma, a samo prvih 15 iz ovog slaloma dobiva bodove i zato je to napravio.'

Šveđani su također bili izuzetno ljuti na Antu Kostelića

'Ovo je bila šala. Potpuno me izludilo. To je bolesno i sve se pretvorilo u parodiju', kazao je Jens Byggmark, dok je njegov sunarodnjak bio još izravniji.

'To je parodija i potpuno idiotski kako je postavljena staza', kazao je Janne Blomqvist, komentator na švedskoj televiziji.

Kritikama se pridružio i Šveđanin Andre Myhrer koji je nakon prve vožnje bio u borbi za zlato, u drugoj je ispao te je ispalio iz topa.

'Ovo je smijurija. Kostelić je idiot! Sada vidim što se događa', sramotnim riječima se švedski skijaš obrušio na oca Ivice Kostelića.

t-portal

Timmy

ne smara uopste. ja sam sada prvi put cuo da je Ante Kostelic postavljao kapije uzbrdo. i kao post mi je mnogo interesantniji i relevantniji nego tvoje spominjanje South Parka na temi o hokeju... a da ne pricam da je spomenuo jedno 1758x manje nego sto ti spominjes Scekica ...

#nabijamopostove

Jadan onaj koga ti branis :isuse:

Cash

Fanovi Tine Maze ne svadjajte se izmedju sebe :misko:

Roger Sanchez

Stigoše u Agram!

3120dadcdeceaa3f840a87cd55370697.jpg