Jump to content
IGNORED

Sinovi kineskog zmaja


Lord Protector

Recommended Posts

Kinezi naprasno resili da odrze vojnu vezbu u provinciji fudzin, koja se nalazi prekoputa tajvana. Sevaju rakete sve u 16...

 

Inace, to je jedina kineska provincija u kojoj sam bio, njihova verzija floride recimo...

  • Hvala 1
Link to comment

Nikad ne reci nikad ali neće se ništa desiti sada, mada bi bila opasna ironija da Treći Svetski Rat ne izazovu ni Tramp, ni Putin ni Kim Džong Un, ni Netanjahu ni Ajatolasi ni Džon Mekejn rahmetli goreo u paklu, nego jebena Nensi Pelosi iz jebenog San Franciska. 

Link to comment

Nije jos. Objavila je pre par sati listu mesta koje posecuje ali se na njoj ne nalazi Tajvan. E sad, to moze ali i ne mora da znaci da nece naci nacin da poseti i Tajvan (pise kako hoce da poseti trupe)...gde se sad nalazi pojma nemam.

Link to comment
Na Havajima je bila pre dva sata.
ako im odseku dostupnicu od Hawaja oćel se Japanci umešati?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

odstupnicu beše ватева

Nije babi prvi put da provocira



Jbt 82 godine, starija od Bidena. United Seniles of Americans

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk




Link to comment
Quote

Udarna grupa nosača aviona Ronald Regan (RR) uputila se u vode jugoistočno od Tajvana, saopšteno je danas iz kineskog analitičkog centra SCSPI.

ameri podižu ulog, baba mora da ima neke ozbiljne prljavštine o senilnom, kada joj ovaj dozvoljava da istera svoj hir

Link to comment

Nije hir, već upozorenje Kini da se ne zajebavaju da glume Putina i napadnu Tajvan, jer oni neće sedeti i pustiti ih da pokrenu rat. Kinezi odavno misle da su ovi “tigar od papira” i da se ne bi angažovali vojno oko Tajvana. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...