Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Meni trojka koliki god da je promašaj nije bila dosadna

Ako odgledam seriju ili film bez namere da pritisnem taste +10sec u startu ima pozitivnu ocenu 

Nedavno sam odgledao i Terror koliko sam samo tu minuta preskočio da bi došao do raspalog kraja

Link to comment
  • 3 years later...
  • 10 months later...

Djeluje neubjedljivo, vise kao Fargo. Ali koliko je sranje sve sto se ima pogledati , nadam se da nece biti gora od S03. (koju bih zaista mogao da pgledam ponovo, nije to tako lose ljudi, sto bi rekao Bata Stojkovic)

  • +1 1
Link to comment
  • 7 months later...

 

 

 

 

Quote

How far would you go to find the answers? HBO Original Series True Detective: Night Country, starring Jodie Foster and Kali Reis, premieres January 14 on Max.

 

Edited by Jeremija
  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment
  • 1 month later...

Prva epizoda četvrte sezone ima ocenu 9.7 na imdb-u.

Najbolje ocenjena epizoda True Detective ikad (šije celu prvu sezonu, uključujući i epizodu sa onom ludačkom scenom od 6+ min.).

Bolje bi bilo da je ovo (stvarno) super.

Edited by Patty Lee
  • Wub 1
Link to comment

To je ona sa Maheršala Alijem i Stivenom Dorfom, slučaj je o nekoj nestaloj deci, brat i sestra.

 

19 minutes ago, ultra plasticni said:

doduse na 37 glasa:D

Vrv će da padne kad ulete user reviews. Juče sam videla i na tviteru neke hvalospeve, pa mi ništa nije bilo jasno, gde su ovi ljudi to gledali uopšte??? Posle sam skontala da su neki insajderi koji su vrv bili pozvani na private screening.

Edited by Patty Lee
Link to comment

Bicete pozvani na parti ali da pricate da je bilo ludilo :laugh:  U nagorem slucaje ce biti gledljivo sa Fosterovom, pa nek bude sta hoce. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...