Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Ovo je jedina detektivska serija u kojoj , u finalnoj epizodi, glavni detektivi:

Spoiler

1. Ne savladavaju/hapse nekog negativca (Dekon Frost se potuče sa nekim bajkerima, ali to je totalno nepovezano sa ostatkom radnje).

2. Niti ikoga spasu/ oslobode.

 

Link to comment
15 hours ago, Escalade said:

 

gluma losa, sve ostalo super

 

nedvojbeno seksi ejogo kad u prividjenju tupi o slucaju pocne da lici na vucica

 

ipak sam pogledala finale do kraja. kakav jebeni krs :D

Link to comment
Spoiler

 

nemamo indicija da umire, nego da gubi razum, onaj kadar lici na apokalipsu danas/srce tame i jakobove ljestve prije svega. cijela sezona je poigravanje sa politickom korektnoscu i nekorektnoscu odnosno uglovima gledanja na istu realnost, sa pricom u tri vremenska toka, uvijek udvojenom u policijsku i knjisku istragu i sad sa posljednje dvije epizode sa relativizovanjem licne price ove male nestale u odnosu na varljivo sjecanje o sebi koje ona vjerovatno ima, a uz sve to i dementnim umom detektiva i pricom tj ceduljom koja se dalje ostavlja na milost i nemilost sljedecoj instanci da je istrazi.

mislim, sranje.


 

 

Link to comment
8 hours ago, broker said:

Ovo je jedina detektivska serija u kojoj , u finalnoj epizodi, glavni detektivi:

  Hide contents

1. Ne savladavaju/hapse nekog negativca (Dekon Frost se potuče sa nekim bajkerima, ali to je totalno nepovezano sa ostatkom radnje).

2. Niti ikoga spasu/ oslobode.

 

 

Spoiler

Cemu ta tuca sa bajkerima?! Mislim, sta su mu bas oni skrivili i kako je moguce da je nanizao 5,6 likova, a onda onako unakazen od batina laganezi cuga flajku Dzeka koju je nekom silom izneo iz paba.

Hejzova odsutnost u krucijanlom trenutku (kada je nasao odbeglu Parselicu) je valjda trebalo da bude faktor iznenadjenja i fora "zajebali smo vas".

 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

 

  Hide contents

Cemu ta tuca sa bajkerima?! Mislim, sta su mu bas oni skrivili i kako je moguce da je nanizao 5,6 likova, a onda onako unakazen od batina laganezi cuga flajku Dzeka koju je nekom silom izneo iz paba.

Hejzova odsutnost u krucijanlom trenutku (kada je nasao odbeglu Parselicu) je valjda trebalo da bude faktor iznenadjenja i fora "zajebali smo vas".

 

Ja sam pomislio da je alibi posle ubistva cuvara ali mozda sam i prezupcio.

Link to comment
45 minutes ago, djeneralche said:

Ja sam pomislio da je alibi posle ubistva cuvara ali mozda sam i prezupcio.

 

Doduse videli smo sta je Hejz uradio (paljenje odece), ali ne i gde je partner zavrsio. Al' morao bih da vratim i da uporedim frizure :D

Link to comment
4 minutes ago, rooney said:

Meni je top bio kraj sa pesmom 'St Jaimes Infirmary", mada vise volim Eric Burdon version!

+1

kraj je kidalica po više osnova

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...