Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Uopšte me ne bi iznenadilo da je tako nešto, mada, pazite, ima plot twist u novoj epizodi, možda zaniljiviji od onog šta se desilo sa dečakom,

Spoiler

Detektivi su 90-te nešto debelo zabrljali, pa su posle morali da pokrivaju, šta, videćemo u 6-oj epizodi

 

 

 

Inače, pazite ako budete gledali direktno na HBO-u, noćas su pre pete epizode pustli promo za šestu...  :fantom:

Edited by Jeremija
Link to comment

@J-♣ 

Previse je klinka mala da bi mogla nesto tako da iskonstruise.

 

Po netu se vrti vrlo popularna fen teorija, stavljam u spojler, trenutno ne znam sta da mislim o tome, nije spektakularno, ali bolje nego ono govnanje u prvoj sezoni.

 



U nekoj epizodi se pominje izvesni gospodin Hojt, vlasnik one fabrike pilicja u kojoj je keva Pursel radila. Taj Hojt ima cjerku koja je imala malo dete koje je valjda umrlo, pa je cjerka svisnula. Teorija kaze da je cjerka ukrala devojcicu jer nije vise imala svoje dete, a matori je svojim novcem i uticajem pomogao da se sve to zataska i maknuo onog pandura za kog smo sad saznali da je nestao, progurao onog DA na svoju poziciju itd.

Druga varijacija kaze da su keva Pursel i onaj kazn Den prodali dete Hojtu, jer keva zna coveka, treba joj kesha a i dete ce bolje da odraste u bogatoj porodici. Ali da je nesto krenulo naopako pa je mali stradao (verovatno nesrecnim slucajem), a keva prsla.

Link to comment
Spoiler

 

Ima onaj pajkan na uvidjaju kod indijanca, podmetnuo ranac pa njegov kolega kada je nasao on klimnuo glavom, "jeste, to je ranac decaka" :fantom:

 

samo nagadjam hi hi, videcemo na kraju hi hi

 

 

 

tesko razocarenje, ovih prvih pet. Jedino art direkcija/fotografija sto kida, zato me valjda i vuce da gledam.

Link to comment

Meni ovo drzi paznju, uz ponavljanje lutkica und okultnog, al' mi opasno ide na onu stvar retro, retro, retro, retro, jbt jel toliko sve izlizano i istroseno u modernom vremenu pa svaki cas se moramo vratiti u 70te, 80te (i filmovi ne samo serije)?

U nekim trenucima jedino po frizuri mogu da ih razlikujem (Ali je u 90tim osisan na "marinac" zurku, a pre toga malo opustenije Hendrix wanna be, zvanicni Purple Haze) .

Uciteljica puca od seksipila, bez obzira na scenu.

Tandrljamo do kraja.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Pa izgleda da je ono sto sam pisao u spojleru gore poprilicno tacno, zapravo do te mere da vise lici na leak nego na fan teoriju. Sad mi malo zao sto sam to citao, ali jbg, sta je tu je.

 

 bice da je to to, na papiru ne deluje spektakularno, al ajd mozda ce na ekranu izgledati bolje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...