Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Osim ako baš zabrljaju zadnju, a posle sedme ne verujem da hoće, naravno. Ja sam čak počeo (preko HBO GO) da se vraćam ranijim epizodama, i sve je zadovoljavajuće kohezivno.

 

 

Inače, što se tiče poslednje epizode, nažalost previše gledam filmove, pa sam prepoznao glas glavnog negativca, neću da kažem ko je, ali gledali smo ga u 

Spoiler

Guardians of the Galaxy

 

Edited by Jeremija
Link to comment

Meni je ovo prosečno.Nikako mi nema onaj vajb prve sezone,a jasno je da je Picolato ovom sezonom hteo da vrati TD na taj put.

 

Najbolji segment je svakako gluma.I Karmen koja je top riba.

Link to comment
16 hours ago, Jeremija said:

Inače, što se tiče poslednje epizode, nažalost previše gledam filmove, pa sam prepoznao glas glavnog negativca, neću da kažem ko je, ali gledali smo ga u 

  Reveal hidden contents

Guardians of the Galaxy

 

 

video ime u špici ali uopšte nisam registrovao 

 

Link to comment

Meni ok do sada. Nema vajb prve sezone, tacno, tamo su mnogo pucali na okultno i pomalo nadrealno i na kraju prdnuli u cabar, big bad guy je random domar koji se pojavio u random sceni trece epizode.

 

Ovde grade negativca maltene od druge epizode, malo po malo, uvezuju pricu, za vrhunac u poslednjoj, nema okultnog, vrlo prizemno i jednostavno. Jos uvek mogu da useru motku u poslednjoj epizodi, ali nadajmo se da nece. 
I dalje mi je jedan vremenski tok previse, mislim da su mogli sve ovo da odrade i bez ovog dela kad su matorci, nek se zavrsi sve u 90im, samo bi to tada previse licilo na sezonu jedan, pa im je to problem valjda. 

Utisak mi je pokvaren malo, mojom greskom, jer sam izgleda procitao spojlere, ali siguran sam da bi se na ponovno gledanje primetili neki sitni detalji koji vode pricu, ali koji su propusteni jer nismo znali sta da gledamo u tom trenutku, sto je takodje odlika dobro pripremljenih filmova.

Fali mi malo onako pravih detektiv scena - working a crimescene - kao Bank i Meknalti, ovde nije bilo toga osim onog vijetkong trakinga u sumi sto je sveukupno izgledalo cudno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...