Jump to content
IGNORED

Snimci saobraćajnih situacija


Tale

Recommended Posts

22 hours ago, radisa said:

Jbt... Gde je ovo, ne mogu da provalim? Poznata mi zgrada, ali ne mogu da povežem...

 

Ja bih za ovkva parkiranja uveo kaznu "udarac čekićem po šofrešajbni"... Ništa pare, ništa bodvi, samo to... Onih 20% PDV-a za zamenu šoferke je državi dosta... :fantom:

 

I za 4 žmigavca, isto bi uveo...

 

Edit: Cara Dušana, jel?

Da, vidi se natpis na onom francuskom pansionu. U toj ulici se često može videti ovakvo parkiranje jer je ovakav parking na skoro celoj toj neparnoj strani. 

Link to comment
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Prvo gledam i mislim ovi svi istrčali da pomognu onim jadnicima iz kombija koji su prvi "popasli" šleper. 

Krv mi se zaledila, jezivo. Još ja stalno vozim decu, garant ih ne bih vadila napolje po ovom kijametu nego bismo džedžali u kolima na toplom. 

  • +1 3
Link to comment

mi smo tako proshlog leta u makedoniji redom stajali sa strane po nekoj olujchini, misleci da je to najpametnije i neshto verujuci da ce svi tako, i jesu, ali kad ovo gledam nisam pametna :unsure:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment

Oni što jeste sigurno je to da nije rešenje sedeti u kolima i čekati da se nešto desi ili ne. Cilj je preživeti u konkretnoj situaciji.

Nekada to znači da je nemoguće izvući vozilo i sebe iz potencijalno opasne pozicije pa je u tom slučaju najbolje skloniti sebe fizički iz opasne zone.

Na našim autoputevima postoji hendikep u smislu postojanja ograda koje služe da spreče životinje da prelaze autoput. Takve ograde onemogućavaju i da se ljudi sklone dovoljno daleko iz opasne zone u ovakvim slučajevima.

Generalni savet je da se u magli vozi sporije nego inače (postoje sada i znakovi koji omogućavaju procenu vidljivosti), da se drži veće odstojanje kako bi se izbegla opasnost od naletanja.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...