Jump to content
IGNORED

Snimci saobraćajnih situacija


Tale

Recommended Posts

grad je prilicno brdovit, kada se zalede ulice redovno dolazi do ovih situacija. nisam cuo da je problem sa prvim snegom ako nema leda posle

 

 

Jesi li ikad isao u Irkutsk?

 

[pogotovo zimi]

Link to comment

Jesi li ikad isao u Irkutsk?

 

[pogotovo zimi]

 

pre 15ak godina sam otisao na vikend i ostao 40 dana  :0.6:

 

bilo je leto, ja mlad i neiskusan...

 

zimi nisam bio, sigurno je neopisiva lepota na bajkalu

Link to comment
  • 1 month later...

Kako je smisljeno da se dodje do mosta kada se dolazi sa Usca sad?

Bila sam do MSU, nisam prolazila tim delom sto godina pa sam se iznenadila parkingom preko puta skejt parka i cinjenicom da je sad taj deo ulice jednosmeran. Sa Usca smo izasli ovako, ali onda kod mosta ne moze desno tom prvom ulicicom - tj. moze za GSP i gradiliste, i naravno sve one koje boli uvo sta tu pise, dok na semaforu moze samo levo. I onda ostane coveku da napravi polukruzno na prvoj raskrsnici, zverali smo okolo da nije zabranjeno i kako nije bilo nikakvog znaka, to i uradili.

 

image.png.6fd1652369b7fca9018e4921420ab098.png

 

Nejasno mi je zasto se na tom semaforu ne napravi neko npr. kratko svetlo da se puste ljudi da idu desno, pre nego sto krene kolona iz suprotnog smera koja skrece levo ka mostu. Ili sto se to prvo skretanje ostavlja samo za GSP, i tu bi mogao neki semafor ako misle da bi bilo tesko optereceno..

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@I*m with the pilots

ček, ovde gde si označila crveni x, ne može?

:blink:

 

to je bio put za brankov most smer ka gradu. verovatno je privremeno zatvoren zbog one rekonstrukcije

 

Da, tu stoji znak za zabranjenu voznju, osim za GSP i vozila sa gradilista. To ne smeta da svi idu tuda :1389_flag_rs:

Mozda je privremeno zbog radova, kako kazes.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...