Jump to content
IGNORED

SHAMELESS


Lrd

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mil@n

    17

  • Lrd

    17

  • Razzmatazz

    11

  • MilenaS

    7

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Završio sam 9u sezonu, moram da priznam nije loša, ali i dalje je jasno da ovo već traje previše... Toliko gluposti...

 

- Debi, Gay Varioc (jbt... Varioc!)

- Ian, Gay JESUS

- Fiona je toliko dosadna, nepodnošljiva... Kao i još jedan rock bottom pad i još jedan rising of the Fiona...

 

Sreća pa su tu Lip, Karl i Kevin da nose stvar... Obnovljeni su za 10, fucking se nadam da će ona biti poslednja, nemojte više, molim vas... 

Link to comment

mene nije kupilo. nemam losu rec o seriji, al prosto se nije primila. mozda joj dam opet sansu, al ne u skorije vreme.

jel gledo neko, sem marvina, englesku verziju, da ne kazem oridjinal?

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

mene nije kupilo. nemam losu rec o seriji, al prosto se nije primila. mozda joj dam opet sansu, al ne u skorije vreme.

jel gledo neko, sem marvina, englesku verziju, da ne kazem oridjinal?

 

Serija je u početku vrhunska, dosta smeha i ozbiljne porodične priče poprilično disfunkcionalne porodice, problem je što posle nekog vremena sve to krene u krug, likovi prolaze kroz jedan te isti krug emocija, a zapleti i priče nekih od likovih stupidni da gore ne može... Nije da nema smisla gledati i sada, ali 10x lošije nego prvih 3, 4 pa i 5 sezona.

Link to comment
On 5.5.2019. at 23:11, Mil@n said:

Završio sam 9u sezonu, moram da priznam nije loša, ali i dalje je jasno da ovo već traje previše... Toliko gluposti...

 

- Debi, Gay Varioc (jbt... Varioc!)

- Ian, Gay JESUS

- Fiona je toliko dosadna, nepodnošljiva... Kao i još jedan rock bottom pad i još jedan rising of the Fiona...

 

Sreća pa su tu Lip, Karl i Kevin da nose stvar... Obnovljeni su za 10, fucking se nadam da će ona biti poslednja, nemojte više, molim vas... 

 

 

dobro me podseti, sad cu da i ja pogledam

u ime stare slave, jeste da nakon 5-6.sezone kvalitet bas opada 

 

toni, kako moze da ti se ne svidja :D

Link to comment

Ma nije da mi se mi svidja, prosto me ne zanima kakvu će dogodovštine družina prozivetiu sl epizodi. Pritom mi je viljem mejsi u top 10 glumaca ikad. 

Možda je domene, probaću ponovo nekad.   

Link to comment
Ma nije da mi se mi svidja, prosto me ne zanima kakvu će dogodovštine družina prozivetiu sl epizodi. Pritom mi je viljem mejsi u top 10 glumaca ikad. 

Možda je domene, probaću ponovo nekad.   

Ja ne znam, ako ti je Mejsi top 10 ikad, ti si lud što ovo ne gledaš. Nema ga ne znam koliko, svi likovi dele vreme epizoda, al njegovi momenti su često genijalni skroz.

 

Hawaii Mate 10 Pro

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

Ma nije da mi se mi svidja, prosto me ne zanima kakvu će dogodovštine družina prozivetiu sl epizodi. Pritom mi je viljem mejsi u top 10 glumaca ikad. 

Možda je domene, probaću ponovo nekad.   

 

kad nema velikih dogodovstina ni nekog saspensa  idrame da te vuce da gledas sta ce biti.

naglasak  nije na tome  sta se dogadja (jer se sve situacije krecu od banalnog do bizarnog i nazad), nego kako likovi na to reaguju i kako se grade, to je meni super duhovito uradjeno..

 

al stvarno su sa 7. sezonom trebali zavrsiti da ne kvare utisak, i to je vec antiklimaks al ajd.

Link to comment
  • 1 year later...

Gotovo...

 

Sada kada je kraj malo mi je i žao, ali definitivno je bilo vreme...


Serija je izrodila genijalnu rolu Vilijama DŽ Mejsija, fenomenalnog sporednog lika Kevina, super simpatičnog lika Lipa i najdebilnijeg lika u serijama ikad - Debi Galager.

Ko nije odgledao, neka ne čita spojler.

 

Spoiler

Oplako sam msm celu poslednju epizodu, Frank je izgleda za 11 sezona baš ušao pod kožu :cry:

 

Link to comment

Mejsi može da nosi, problem je ostatak ekipe koji reciklira jedne te iste emocije i odluke 3, 4 sezone više nego što treba i što su neki zapleti previše stupidni. Fiona se nešto opasno popičkala izgleda sa tvorcima pošto je nisu spomenuli nigde ni u jednom momentu u celoj poslednjoj sezoni, očekivalo se negde da se pojavi možda barem na kratko.

Nije da se kajem što sam odgledao svih 11 ali realno ima barem 2, 3 sezone viška.

Link to comment

Sta bi da Fionom na kraju, zasto je "nestala"? Obogatila se i ostavila ih?

Jos sam pomislila da je umrla ili nesto slicno, ehh da je ne pomenu, a odgalaja ih sve, jbg.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...