Jump to content
IGNORED

SHAMELESS


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mil@n

    17

  • Lrd

    17

  • Razzmatazz

    11

  • MilenaS

    7

Top Posters In This Topic

Odličan Shameless! I Frenkova ljubavna priča sa naše gore listom... i pesma na kraju... Finale sledeće nedelje.

 

 

Ozbiljno odlični ove sezone, taman sam mislio da su prešli u preteranu sapunicu prethodne, ove sezone opet ima starog  humora dovoljno da pravi balans kao u prve tri. (Miki i Debi u ovoj epizodi - "Oooh, fuck, she's dead" "All you gave her was a roofie. What is roofie anyway?" :D)

Link to comment

Odličan Shameless! I Frenkova ljubavna priča sa naše gore listom... i pesma na kraju... Finale sledeće nedelje.

 

Finale ove tekuće sezone? Jbt kad pre, odlično.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Gotovo , šmrcc . Mnogo je ovo malo epizoda za ovako fantastičnu seriju. Taman se razmašu ono kraj. Kevin kada objašnjava broj devojaka sa kojima je spavao u domu :0.6:

 

I was the rape walker  :ajde:

 

Sledeća sezona u popravnom domu ima da objasni, Čaki :s_a:  Ladno ova serija može da tera do 101 i nazad. Neće mi dosaditi a ima baš mnogo materijala. Tek trebaju da odrastu klinci . 

Edited by elementary
Link to comment
  • 2 weeks later...

I dalje je ovo super, ali sezona mi je klimava. Ljubavni zaplet između Vi i Kevina je nalguplji ikad viđen kao "posvetio si se previše deci".. Fiona mi je iz nekog razloga postala jako iritantna, isto kao i Debi (koja btw sve lošije glumi što je starija). Lip je i dalje najveći car kao i H Macey koji je em njuška koja sjajno glumi em ima najbolje replike u filmu bez konkurencije i plakao sam x puta.

 

Fionine ljubavne priče su takođe skoro pa maloumne, prvo se uda, pa seksa sa bivšim, pa isto veče sa novim, pa se onda balavi sa trećim, mislim previše je.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Ti prosto ne razumeš žene. Hteo bi da sve te odluke imaju logiku, smisao i razum u pozadini? Ccccc.

 

 

Mejsi je heroj, nisam ni znao do ove serije da je tako dobar glumac. Iz sezone u sezonu, iz epozide u epizodu pomislim "ne može da padne niže od ovoga" - i uvek me iznenadi kako je neki nov potez iritantno dobar.

 

Meni Miki Malković od totalno odbojne persone raste lagano u interesantnog lika. Ono njegovo izlaženje iz ormara mi je highlight serije.

Link to comment

Prvih par epizoda su meni bile pomalo čudne. Ako proguraš kroz to, sve će sesti na svoje mesto. U stvari, šta i ja kenjam - stisni zube i odgledaj prvu sezonu no matter what. Ako možeš sa huliganima na tekme, izdržaćeš i ovo.

Link to comment

Definitivno najbolja serija, a ima i najviše srpkinja™.

 

Sve je kako treba i u ovoj rahmetli sezoni su se vratili na stari fazon i sve je...ma neodoljivo. Čak mi je i usrani Miki prirastao za srce. Jedva čekam sledeću sezonu i nadam se da će se Karl vratiti jači i bogatiji. Inače bih gledao svaki mogući spin off.

 

Nego, jedino mi je Fiona nedoumica. S jedne strane mi je najbolja na svetu i sve, a sa druge mi je skloni mi se s očiju da te ne vidim nikad više.

 

A vi? Da li biste?

Link to comment

Ne bih. Nervira i mene - jebote imaš trojicu tipova u toku nedelju dana i hronično ne možeš da se odlučiš. Trčiš za jednim, jer si spoznala da je on taj. Onda za dva dana trčiš za drugim, jer misliš da je to ipak on. Pa jebi se. Preseci, koji god da je od njih pet, preseci već jednom i odluči se za tipa, ma koji god bio. Čak joj je i Debi dobro odbrusila po tom pitanju, mada je Debi specijalan slučaj za sebe. Ali fakat mi je da me Fiona trenutno nervira.

 

Lip je dobar u ovoj sezoni, svašta mu se dešava. Samo sam čekao da vidim gde će da si sjebe situaciju i bude izbačen.

 

Frenk standardno dobar. Mejsi je jebeni kralj. Do ove serije mi ga je Fargo definisao, ali ovo je promenilo sve.

 

Ian mi se i tokom ove sezone popeo. Miki sve bolji i bolji kako serija odmiče. Šteta što nema Mendi više toliko. Karl je isto dobar.

 

Ali jedan od apsolutnih hitova sezone mi je RapeWalker... On mi je isto heroj & majstor.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...