Jump to content
IGNORED

Americana


yolo

Recommended Posts

Za par vikenda cu se naci u Las Vegasu dva puna dana, pa me interesuje da li neko ima tips and tricks za Las Vegas i okolinu? Plan mi je bio da taj smestaj iskoristim samo za nocenje, a da jedan dan idem u Grand Canyon (pominju se west i south rim, sta je bolje/prakticnije za obici?), usput i Hoover dam, a drugi dan eventualno da se iskoristi za Death Valley (cetvoro nas je planirano rent-a-car oba dana).

Hoover Dam je samo za slikanje, Grand Canyon je izazov pod uslovom da se spustiš niže. Ja sam opušteno krenuo 5 miles down, ali mi je bio veći problem vratiti se, koliko je strmo bilo, maltene sam plakao domoći se početne tačke. Inače sam išao sa prijateljima koji su bacili neku siću na kocku tek da bi pili for free. Sećam se da me pokupila neka cava u Lincolnu onako totalno razbijenog, pokušala bezuspešno oživeti umornog ratnika, al nije išlo.

Link to comment

kojote, kako idu pripreme?

 

ja slećem 30. aprila tamo. 3-6 maj sam majami. vraćam se 24. maja. kapiram obići još vašington, filadelfiju i možda boston i taj jkra kod 3orgeta

dakle east coast za prvi put tamo, od nadam se mnogih

Meni nije big deal obići ta uštogljena east coast mesta. Pod uslovom da ti jamiami neka početna tačka, ja bim se fokusirao na Everglades, Keyse, potom malo do hipstersskog Austina i Tennessee-ja. But, it is just me.

Link to comment

kojote, kako idu pripreme?

 

ja slećem 30. aprila tamo. 3-6 maj sam majami. vraćam se 24. maja. kapiram obići još vašington, filadelfiju i možda boston i taj jkra kod 3orgeta

dakle east coast za prvi put tamo, od nadam se mnogih

 

nikako, zena je trudna pa je put odlozen. lepo se provedi i donesi nam jedan lijep izvestaj.

Link to comment

Meni nije big deal obići ta uštogljena east coast mesta. Pod uslovom da ti jamiami neka početna tačka, ja bim se fokusirao na Everglades, Keyse, potom malo do hipstersskog Austina i Tennessee-ja. But, it is just me.

hvala na savetima druže, ali nemam sa kime da uradim taj off-road ove godine. sledeće godine mi se kao nešto kenjkavo najavio mrčo, ali otompotompapom

 

 

nikako, zena je trudna pa je put odlozen. lepo se provedi i donesi nam jedan lijep izvestaj.

 

ti si dečko car. realno si 3,4 godine mlađi od mene, a realno 3,4 godine ispred. lijepo je to.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Ravaneli, pošto sti rešio da provedeš vreme duž istočne obale (odnosno, u istočnom delu theUSofA), samo da ti prenesem utiske svog drugara koji je išao u par navrata tamo. Kaže da se smorio od raznih mesta na kojima se zaustavljao od Majamija do Vašingtona. Oni su zašli malo više u kopno, preko Atlante. Međutim, kaže da mu se naročito dopala Chattanooga, TN, A ako si već tu, možeš produžiti na sever put mitskog Harlana :D 

 

Naravno, ovde ima mnogo boljih poznavalaca ali eto, rekog možda ti bude korisna ova informacija. 

Link to comment

uh hvala, ali nemam baš toliko vremena i ekipu za skretanje. plus idem avionom do majamija.

idem da obiđem te velike centre ne bih sada drkao po tim živopisnim mestima. znam da bi bilo super, ali to sledeće godine, hopefully

Link to comment

da, nisam skapirao da ideš preko Njujorka, pa onda imaš povratni let do Majamija. U tom slučaju, ostaje ti kopnemo istraživanje centralnog i severnog dela obale. Šta da ti kažem - zavidim. Ja bih voleo da jednom budem u prilici da zađem na severoistok ali u kopno, put Vermonta, kapiram da je priroda prelelepna.

Link to comment

nope. ja odigrao prvi put ove godine. čekam rezultate 1. maja.

 

znam još 20 ljudi koji odigraše

 

e samo nam jos ti falis :)

 

 

nije usa za tebe, previse si fensi. cak ni ny, crko bi od gladi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...