Jump to content
IGNORED

Americana


yolo

Recommended Posts

Ja izgleda glavim Sijetl na duze. Interesuje me samo jedna stvar: koliko sam mnogo najebao, kao pusac?
Sigurno će ti se svideti3057640302_50b507d899_b.jpg Edited by Arbeitmann
Link to comment
  • 3 weeks later...

pala viza na 10 godina. koliko mogu najduže dana vezano da se zadržim?kojote, idem poljskim lot.om 30. april -24.maj, 73k rsdkoliko mi treba keša za 20 dana? malo putujem po east coast, malo izlazim, malo muzeji, malo turizam?imam smeštaj u queensu

Edited by Ravanelli
Link to comment

Sto se tice muzeja u NYC, mnogi se mogu odredjenim danima posetiti za dz ili uz donaciju gde das 1dolar, u popodnevnim/vecernjim terminima:) U WDC su svi dz, ukljucujici i zoo-vrt. (I za Bruklinski zoo-vrt imas varijantu sa donacijom, samo da te ne cudi ako se tamo na blagajni svi prave ludi, prosto namerno nece da kazu da dan "by donation" tako da ko ne proba, lako zavrsi sa punom cenom karte)Pogledaj koji te tacno zanimaju i iskopaj na sajtu i tako napravi plan. Nema potrebe da dajes 20dolara npr na Gugenhajm kad imas 2h uzitka na raspologanju za 1dolar.

Link to comment

khm... ili istampaj za 100 din i plastificiraj laznu press propusnicu koja ti svuda otvara vrata. niko te ni pogledati nece, a i redove govnarski samo zaobidjes.

Edited by scab
Link to comment
To rade neki nasi po Parizu sto ih znam. Ja ne mogu. Crkla bih da me neko uhvati u prevari.
ne brigaj, niko te nece uhvatiti jer ni ne znaju kako tacno izgleda. ja inace imam svoj pravi press ali sam istampao lazni jer izgleda kvalitetnije i vise kao pravi. zaista.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...