Jump to content
IGNORED

Americana


yolo

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 2 months later...

cudi me da nisi fotkao sa nekog vrha u cambria (kraj ka sf kad se ide, posle santa barbare)...predivna brdasca drecavo zelene boje i divnih suma. blago tim ljudima tamo bas zive u dosluhu sa prirodom.....

 

anyway valjda ce kalifornija da ti ostane u lepom secanju :)

Edited by mustang
Link to comment

 

 

jack stack je kanzaski BBQ chain.... najbolje u cijeli svijet.... dobro si odabrao. ni ja nisam izlazio iz njih dok sam tamo obitavao, najbolji je jedan u bivsoj stali gde je drzana stoka pred transport, freight house ili tako nekako se zove.

Link to comment

jack stack je kanzaski BBQ chain.... najbolje u cijeli svijet.... dobro si odabrao. ni ja nisam izlazio iz njih dok sam tamo obitavao, najbolji je jedan u bivsoj stali gde je drzana stoka pred transport, freight house ili tako nekako se zove.

Шта мислиш где смо били?[emoji6]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • 3 months later...

SF , 6-10 januar.

Ne mogu da nadjem topic gde je Yolo pisao o gastronomskim tackama i barovima.

Ako neka ima link, neka ga postavi.

 

Rent-a-car, voznja uz obalu STOP.

Sta raditi kad rano dodje mrak.

 

Sve preporuke dobrodosle.

Link to comment
  • 4 months later...

Koji prijevoz uzeti s LAX u Santa Monicu, u jetlagged stanju?

 

i...

 

koji je najbolji burner SIM za uzeti na 15tak dana? Ako se mora birati, bolje povoljni data nego calls.

Link to comment

uber za prevoz a ako jos jeftinije hoces da prodjes a imas vremena uber pool. ima oznaku na lax gde je uber spot za pick up. mozes ti ishuttlom do nekog rentacar pa da odatle zoves uber da ti bude jeftinije (naplacuje se neka taksa za aerodrom)

 

uberova konkurencija je lyft. mozes i njih da probas. aplikacija ti je neohphodna na telefonu za oba

 

za burner ne znam, ima ih svuda, walgreens, cvs, best buy, game shops...

 

jetleg ima da te drzi dok ne odes. mnogo je 9 sati razlike, meni treba oko 2-3 nedelje

Edited by mustang
Link to comment

koji se kače na network koji ima dobru pokrivenost u divljini? i koja je to mreža u California/Nevada kraju: AT&T, Verizon, nešto treće?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...