Jump to content
IGNORED

Americana


yolo

Recommended Posts

Ja reko ti to slikala u tom tvom parku.  ^_^

 

Ja vam ovde gore poturih Severni Ontario kao Ameriku, ali to je ta atmosfera učmalog gradića. I čekaš tri dana da naiđe sledeći Greyhound da pobegneš u Memphis Toronto. ^_^

 

Bilo mi fascinantno kako nigde nije bilo ni znaka života dok sam slikao Hotel Ledo. 

Link to comment

Ha. Nema. Samo open-carry luđaci i preperi prowluju ulicama i mole se pentekostalnom Isusu za kavgu.

 

Ja kad izađem iz ovog mog velegrada, odma se obrem među Atilinim hordama.

 

Da mi je koji klokan.

Link to comment

Štono kažu, Pennsylvania. Pittsburgh on one side, Philly on the other, and a whole lot of Alabama in the middle.

 

...

 

Ili što kaže moja prijateljica kvejkerka i samoproklamovani redneck koja je šmugnula na moj civilizovani sever, Pennsyltucky. :lolol:

Link to comment

Štono kažu, Pennsylvania. Pittsburgh on one side, Philly on the other, and a whole lot of Alabama in the middle.

 

...

 

Ili što kaže moja prijateljica kvejkerka i samoproklamovani redneck koja je šmugnula na moj civilizovani sever, Pennsyltucky. :lolol:

 

10 x veci rednecks od onih sa Juga, samo ih jebe sto nemaju onaj "southern drawl" dok govore, a i kroz istoriju im je vazda falilo crnaca da ih povremeno vesaju o drvo ili im zapale krst u dvoristu kuce.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...