Jump to content
Hamlet Strašni

doček nove godine pppbppp - i have no life

Recommended Posts

kim_philby

supruga, irma i ja sedimo sa mojom tastom, svastikom, jednom prabakom i cekamo moju kevu. psi laju kako pukne petarda i svi se nesto raspravljaju. dajte mi cetnike.Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Dagmar

Evo ih pod mojim prozorom, tuku oni, a tuku i partizani, ja se za to vreme gušim u dimu od pirotehnike.

hoffnung

"ja sam jela/ja sam bor" :D::bio u kraju popio jednu stomakliju. puca se zestoko. ortak ima petarde.. pa. skoro dinamit.. crna petarda [ako neko ima pojma o kojoj se radi] mislim.. ono je preterivanje. nije ni cudo sto ovako gruva kada su zatvoreni prozori.

Singer

Gospa i ja smo bili kod njenih na rucku i posedenju™ iza i dosli kuci gde cemo uz novogodisnji program docekati Novu 2014.Dok ona zaokruzuje sta cemo gledati i kojim redosledom ja sam dobio koji minut free da vidim sta ima na Internetu te bih vam pozeleo pre svega jedno ugodno vece a onda svako dobro u godini pred nama.Srecna Nova i sve naj PPP! :)E, da.... Forumu zelim jedan dobar softver, brz i nesmetan rad.

Killiana

ja sam bila do mojih na rucku, sad cu da se spremim da idem do ortaka, onda do kafane, a onda ne znam gde cu.ili u krevet il dalje u djusku.ovo prvo mi deluje realnije.

Singer

Ideeeemooooooo!!! ROKAJ-SNIMAJ!!!

slepa živana
supruga, irma i ja sedimo sa mojom tastom, svastikom, jednom prabakom i cekamo moju kevu.
pa dobro majkumu ima li tu nekog šogora, šuraka, pašenoga... neki nećak bar. da ti se ne smuči od tolikih ženskinja.

Frau Gabrijela

uh, sad sam stigla s kanonade. ljudi su generalno nenormalni, ali ne moraju ovako da ispoljavaju nenormalnost, ima kreativnijih načina. ubijaju petardiranjem, jedva živu glavu izvukoh. šta li će tek u ponoć da rade!?bez toga, divno veče, idealno za šetnju.sad moram da se spremim, pa na neko druženje, a mrzi me, oči mi se sklapaju. kad nisam znala da smislim izgovor, tako mi i treba.sve lepo i veselo vam želim u novoj, dragi forumaši. :)

MayDay

Stavila sam veštačke trepavice. Mnogo je smešno s ovom novom kraćom kosom. :D

Tinman
Sa svastikom i pašom, uz krkanlukSent from my GT-N7100 using Tapatalk
+1Uz mogucnost da nam svrate kumovi koji zive u stanu iznad.

Кристофер Лумумбо
+1Uz mogucnost da nam svrate kumovi koji zive u stanu iznad.
+2, smao sto nije pasa vec badza.

• Create New...