Jump to content

doček nove godine pppbppp - i have no life

Hamlet Strašni

Recommended Posts

Аврам Гојић

Srecna svima i da Jelica Greganovic, osoba koja je za ljude iz Biciklisticke kuhinje rekla da su neka sekta, pobedi u izboru za Zlatnog tukana!

• Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• wall

10

• Аврам Гојић

9

• gospa buba

9

• Hamlet Strašni

8

odlucio sam da ostanem sa starim, da ne bude sam za ng. Odbio poziv na zurku. Spremio rusku i vec je pojeo. Stari je spremio baklave. Uplatio internet 5 dana ranije jer, jelte, idu praznici. A onda mi se pokvario modem. A stari gleda zikinu dinastiju.
Jebo NG bez Žikine dinastije!Živeli!

Meni dolazi ortak, možda još neki ljudi, neki sigurno pre, neki posle "izlazaka". Pravićemo lazanje, ima da se ždere svega i svačega, i gledaćemo najverovatnije Star Wars od Epizode 1 pa dokle doguramo. Menio je to ipak life, nikako no life. ;)Svima sve najbolje. :)

Аврам Гојић

cela kuca mi blesti od girlandi, lampica i sveca, imam dovoljno leda za Dzek, frizider se ugiba pod teretom jestiva koja sam dva dana kuvao, sekao i pekao, verovatno necemo nigde izlaziti, skinuo sam Gravity za svaki slucaj...ako ovo nije zivot, onda nista nije.stvarno svima sve najbolje, mnogo ste me svi odusevili u ovoj nasoj akciji za azilante, i oni s kojima se slazem i oni s kojima se pickaram na redovnoj osnovi.

Prvo u omiljenu kafanu, koja mi kad sam u Bg dodje nesto kao dnevna soba, onda neki Vracar, onda mozda klabing... Ma ko zna. Sve najbolje svima, da ste zivi, zdravi i uzbrdo brzi u novoj godini.

Bad SantaElfNational Lampoons Christmas VacationLethal WeaponDie Hard IDie Hard IIKiss Kiss Bang BangGremlinsbtw, vani je već bejrut, prošlih par su se malo bili primirili a sada puca na sve strane

Edited by Vapad
  • Create New...