Jump to content
Sign in to follow this  
Hamlet Strašni

doček nove godine pppbppp - i have no life

Recommended Posts

renne

Sa svastikom i pašom, uz krkanlukSent from my GT-N7100 using Tapatalk

boshoku

e da: kako ne bih ispao večiti drkoš, zaista, i od srca svima želim sve što želite u novoj godini (raspilavio sam se i pre alkoholisanja) :)

расејан

Винце, печена гуска (прва након 15 година) и то не индустријска него трчала по дворишту, совј.. руска, и маратон од Маше и медведа са јућубета, за 1 унука док не пожели да спава. Ако не буде спавао, такси па до центра да се мало промувамо.Дец лајф, боље не треба.

garcia

Moja plećka (svinjska zapravo), nekoliko mrsnih zimskih salata, ženine kiflice meke kao njena duša i tastova rakija ljuta kao supruga mu.Igraću se sa detetom igračkana iz paketića dok ne ode na spavanje. Posle imam susret sa gospođom, ali to nije za forum. Kad sve oteram na spavanje, imam da radim.

Bujodrag
pa, fino. koja ce ploca prva da se zavrti?
Ova. I, zaista se prvi put vrti, od kad je kod mene, barem.DSC_0375.jpgFini neki čika, razdargan k'o mladjahni Mocart.Posle ide nešto od ovoga, ili....ko zna, čudni su putovi Iglinji.DSC_0384.jpg

hoffnung

bujodragi |hvala sto si podelio to sa nama. + podsetio si me da bih mogao da se preselim na tepih, i onda shvatim da nemam tako cupav kao tvoj. :Dja prelazim polako u ove vode.http://youtu.be/93cSHUqCJMk

gospa buba
Dolazi par članova wallovske familije.Verovatno ćemo se dostojanstveno napiti i razići u 00:20.Posle toga samo nebo je granica. Dakle krevet.
djesi dosad sunce li ti neodgovorno! ako nastavish da se ponashash vako otprilike, pochecu da te ne shvatam ozbiljno ^_^
eo ja pravim zurku, u svom preduzetju/showroomu za tu priliku transformisanom u disco inferno (znaci ipak se kvalifikujem za no life na neki nacin)kad smo vec kod toga mozda bih mogla da pokusam da ustanem i da se obucem za pocetak..mestimicno pijana vec jesam - check!
e mashala, josh sos da zakuvam, i pirence, da ochistim svinjac zasobom, i shtagod moze da pochne. obuchena odavno, ja sam odgovorna majka, i goste sam primala, s kojima sam u krvnom srodstvu, a da su lezali ovche boginje.i inache moj momak smatra da ja vecheras pobedjujem u ovom malom natjecanju neimanja zivota :D Edited by thermal bug

MayDay

Na Šamzu moram, a duša mi spava.

Miljenko

Uskoro krece jedan NCAAF mec(Boston College-Arizona), a tokom cele noci se standardno gleda NHL i NBA, bar 2-3 meca istovremeno. Pre toga se moram pobrinuti za rostilj, evo vec je 6, bolje da spremanje privedem kraju, da me ne bi strefio neki zalutali metak u dvoristu. :ph34r: Mesni rolat je pecen( :piggy: )Ucitana poslednja epizoda 3. sezone Fringe. Naci ce se mesta i za malo gaminga. Rogue Galaxy-PS2 i Parasite Eve 2-PS.

Dr Arslanagić
1525335_10153637539425133_983681307_n.jpgblok brate bruklin brate

Аврам Гојић
e da: kako ne bih ispao večiti drkoš, zaista, i od srca svima želim sve što želite u novoj godini (raspilavio sam se i pre alkoholisanja) :)
samo da kvotujem, da se posle ne predomislis :)uzvracam zelje!

nautilus

odlucio sam da ostanem sa starim, da ne bude sam za ng. Odbio poziv na zurku. Spremio rusku i vec je pojeo. Stari je spremio baklave. Uplatio internet 5 dana ranije jer, jelte, idu praznici. A onda mi se pokvario modem. A stari gleda zikinu dinastiju.

ordi

bujodrag i ja isti tepih imamo a razlicite ploce

Töölönlahti

Srećna svima! Idem u neki hipsterluk, a vi glasajte za Bikovića, prodajte Tamnom svoj polovan laptop i quoteujte boshokua još ponekad ako bude nastavio da piše kao rumena devojčica!edit:...™

Edited by Oxymoron

Bujodrag
podsetio si me da bih mogao da se preselim na tepih, i onda shvatim da nemam tako cupav kao tvoj. :D
Eh, kad je izostanak čupavosti kod tepiha sprečavao dobre hipike da se udobno smeste?
bujodrag i ja isti tepih imamo a razlicite ploce
Zabavnije je kad su ploče različite yes.gif(Moj tepih je okrugao, kao ploča. Neprektičan, al' dobar za estet'ku)

Sign in to follow this  

• Create New...