Jump to content
IGNORED

doček nove godine pppbppp - i have no life

Hamlet Strašni

Recommended Posts

on je josh spojiv sa zivotom?e vala nek je ziv josh 100 godina, jer ne znam dal cemo imati resursa za josh jednog takvog :Dedip. jovan "zima-babi-bre" deretic :rolf:

Edited by thermal bug
  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Аврам Гојић

9

• gospa buba

9

• wall

10

• Hamlet Strašni

8

eminentni profesor joca je zenonovac - da li je julianski kalendar zaista vatikansko-veleizdajnički, ili su poznati masoni, nemanjići, sve u službi gregorijanaca koji žele da nas zalude julijanstvom, a zarad paklenog plana okretanju veleizdaji, da bi nas namamili gregorijanstvu, spram julijanstva kome smo duhovnim bićem okrenuti, želeli da nas spreče vektoru gregorijanstva?odo proverim u matlab-u

Edited by boshoku
odo proverim u matlab-u
molila bih. dapache, insistiram ^_^
Iskreno se nadam da će neki infarkt, moćan šlog ili brz automobil sprečiti me da se bavim takvim ili sličnim stvarima u starosti... :isuse:
brate, nema toliko snaznog infarkta ^_^bash danas neshto caskamo, kako kod starih, npr profesora ili tako nekih profesionalaca, penzija ne samo sto izvuche na svetlo dana fantastichan spektar ludosti, nego ih josh i naglasi. shtavishe, sudbina ustaje sabajle samo da bi podvlachila te neveprvatne efekte :lolol: Edited by thermal bug

A čuj, budeš u nekom (svom) zenitu, onda počneš da baguješ, pa pokušavaš da se vratiš, što više padneš, to radikalnije lapdraš i tako...Ja volim kad vidim matorca koji ćuti, tu i tamo klimne glavom ali kad kaže natera te da razmisliš.E... Šta će ovo na NG topiku?

• Create New...