Jump to content
Sign in to follow this  
Hamlet Strašni

doček nove godine pppbppp - i have no life

Recommended Posts

gospa buba

on je josh spojiv sa zivotom?e vala nek je ziv josh 100 godina, jer ne znam dal cemo imati resursa za josh jednog takvog :Dedip. jovan "zima-babi-bre" deretic :rolf:

Edited by thermal bug

Cane Vukic Prebranac

У јеботе :lolol:

boshoku

eminentni profesor joca je zenonovac - da li je julianski kalendar zaista vatikansko-veleizdajnički, ili su poznati masoni, nemanjići, sve u službi gregorijanaca koji žele da nas zalude julijanstvom, a zarad paklenog plana okretanju veleizdaji, da bi nas namamili gregorijanstvu, spram julijanstva kome smo duhovnim bićem okrenuti, želeli da nas spreče vektoru gregorijanstva?odo proverim u matlab-u

Edited by boshoku

wall

Iskreno se nadam da će neki infarkt, moćan šlog ili brz automobil sprečiti me da se bavim takvim ili sličnim stvarima u starosti... :isuse:

gospa buba
odo proverim u matlab-u
molila bih. dapache, insistiram ^_^
Iskreno se nadam da će neki infarkt, moćan šlog ili brz automobil sprečiti me da se bavim takvim ili sličnim stvarima u starosti... :isuse:
brate, nema toliko snaznog infarkta ^_^bash danas neshto caskamo, kako kod starih, npr profesora ili tako nekih profesionalaca, penzija ne samo sto izvuche na svetlo dana fantastichan spektar ludosti, nego ih josh i naglasi. shtavishe, sudbina ustaje sabajle samo da bi podvlachila te neveprvatne efekte :lolol: Edited by thermal bug

wall

Sve ređe ljudi stare dostojanstveno... To naprduje, laprda, tupi, pravi se pametno...

Singer

Moze li se Petar Lukovic klasifikovati kao takav? Nesto sam dobrano preskocio u vezi njega i ne mogu da pohvatam sta se desava lately... :(

wall

Lately? Ja odavno preskačem pa verovatno nisam merodavan...

Singer

a dobro lately kao malo siri pojam :D

wall

A čuj, budeš u nekom (svom) zenitu, onda počneš da baguješ, pa pokušavaš da se vratiš, što više padneš, to radikalnije lapdraš i tako...Ja volim kad vidim matorca koji ćuti, tu i tamo klimne glavom ali kad kaže natera te da razmisliš.E... Šta će ovo na NG topiku?

gospa buba

jovan "zima babi bre" deretic. on je pokretach.

Edited by thermal bug

wall

Sad recite da nema uticaja... -_-

Sign in to follow this  

• Create New...