Jump to content
Hamlet Strašni

doček nove godine pppbppp - i have no life

Recommended Posts

Hamlet Strašni

Neki srećnici će ići na strava žurke i bahanalije. Neki će se okupiti u toplini svog doma.Ipak ovo je mesto gde pod virtuelnom jelkom svi možemo da budemo zajedno i da iz sekunda u sekund pratimo doček nove godine od vardara pa do triglava i od australije do kanade.Ja idem kod brata od ujaka i kuma koji je danas dobio ćerku, a posle se vraćam kući tv programu i forumu.Našim drugarima u australiji je već nova godina, dakle srećna nova godina.Tja.

teacher

U časnom domu teacherovića, tradicionalno se najluđa noć proslavlja gledanjem treša na tvu i spavanjem. Dakle, no life.Sent from my iPad using Tapatalk HD

wall

Dolazi par članova wallovske familije.Verovatno ćemo se dostojanstveno napiti i razići u 00:20.Posle toga samo nebo je granica. Dakle krevet.

boshoku

kod nas u šupi u suterenu se mesi tradicionalna popara, s kasetaša prži kraljevski apartman, čekamo bobana zdravkovića i suprugu mu na kinki soareu, i s intelektualnim zanosom se naglas nanovo čitaju sabrana dela voje šešelja

Edited by boshoku

MancMellow

Konačno mogu sam da odlučim gde čekam NG! Dakle, kod kuće.Edit: Postoji opasnost da će biti odgledana 1 kopletna™ poslednja sezona Dextera

Edited by MancMellow

Dagmar

Ja ove godine slavim pored skajpa, ali naci cu i neki trenutak u svom prezauzetom rasporedu da vam se obratim. Neko je rekao no life? Sorry guys, I win.

hoffnung

meni je najlepse jutro posle nove godine bilo prelazak peske novog mosta preko ade. mozda deluje bez veze, ali ovo je prvi put za mog zivota da sam video most u izgradnji. i sve su mi misli nekako upucene ka jutru, i onda se setim zasto je to tako :D

Leia

eo ja pravim zurku, u svom preduzetju/showroomu za tu priliku transformisanom u disco inferno (znaci ipak se kvalifikujem za no life na neki nacin)kad smo vec kod toga mozda bih mogla da pokusam da ustanem i da se obucem za pocetak..mestimicno pijana vec jesam - check!

Edited by Leia

ivy

mi idemo kod deckovog kuma na veceru/docek/sedeljku/otkud znam...a ne ide mi se jer sam bolesna ali ovo nam je prvi put da smo u Bgu i kod njih,obicno smo kod mene i u Nsu,pa kao ajde..ali srecom je i to opustena varijanta pa mi niko nista nece zameriti iako padnem u nesvest/legnem da spavam kad god...ostavljam otvorenom mogucnost da mi bude bolje kad se opijem..

Edited by ivy

Bujodrag

Vešto izbegao sve pozive na žurke/sedeljke, spremio gomilu ploča i naoštrio iglu na gramaflonu.Rekapitulaciju 2013. već završio, s pozitivnim saldom.Čekam jutro, da nastavim rad na jednoj lepoj drvenoj kutijici.Nice & easy.yes.gif

hoffnung

pa, fino. koja ce ploca prva da se zavrti?nice and easy me podsetilo na:http://youtu.be/sgEuMTzDsEA

extragluv

idem na skorsezea a posle opet nemam pojma sta cu life

hoffnung

^^fino :)vrlo fino

Edited by bob mould hair style

Sludge Factory
idem na skorsezea a posle opet nemam pojma sta cu life
Ku'ces bolji docek! :DJa docekujem NG najlepse moguce, uz rusku salatu i svinjsko pecenje. Mozda padne neki film, a mozda i padne glava na jastuk. Ugl, no life.

• Create New...