Jump to content
IGNORED

sta gledati za praznike?


hattori

Recommended Posts

procesljao sam malo po imdb i iskopao ove naslove koje bi mogao uvrstiti u novogodisnji program...Source Code (2011)The Jacket (2005)Tell No One (2006) Shooter (2007)The Tenant (1976) Senna (2010)Frozen (2013)Wreck-It Ralph (2012)Tyson (2008)The Crash Reel (2013)The Social Network (2010)Eastern Promises (2007)Let Me In (2010) ili orginal Let the Right One In (2008)Donnie Darko (2001)Mulholland Drive (2001) The Devil's Backbone (2001) The King of Kong: A Fistful of Quarters (2007) Mr. Brooks (2007)Hitman Hart: Wrestling with Shadows (1998)Kill the Irishman (2011)Find Me Guilty (2006)Public Enemies (2009)The Iceman (2012)bio bi vrlo zahvalan za svaku preporuku/ anti-preporuku kako navedenih, tako i nenavedenih ostvarenja.

Link to comment
Source Code (2011) - Dobra priča, ok filmTell No One (2006) - Odličan triler!Shooter (2007) - Ništa specijalnoTyson (2008) - Ako je u pitanju dokumentarac - MUST.The Social Network (2010) - Gledljivo, ok je. Donnie Darko (2001) - EpicMulholland Drive (2001) - Film koji razvaljuje um, MUST. Lynch u svom najboljem izdanju (meni lično - ubedljivo)Mr. Brooks (2007) - Solidan triler, davno gledao, ne pamtim ga kao ništa posebno.The Iceman (2012) - Više očekivao od filma sa obzirom da je u pitanju istinita priča. Meni je Michael Shanon postao jedan od vodećih njuški holivuda, i nema loš film. Vredi pogledati, priča je krajnje zanimljiva.
Dodaj The Best Offer, juče sam ga overio, top 3 u protekloj godini, poezija od filma, ima SVE što treba. Pa i way way back pominjani dosta puta je skroz ok kada ti je do nečeg laganog. Razmotri i RUSH. Ni veliki Gecbi nije loš... Nabadam šta mi padne napamet... E, i Disconnect . Edited by Glas RazumaN
Link to comment
The Jacket (2005) - težak i tjeskoban film, mene je smorioShooter (2007) - osrednji holivudski trilerThe Tenant (1976) - ko voli tjeskobne filmove i psihološke drame ovaj je mnogo bolji, vjerovatno jedan od najboljihThe Social Network (2010) - odličanEastern Promises (2007) - takođeLet the Right One In (2008) - jedan od najboljih horora u poslednjih 10-ak godinaDonnie Darko (2001) - sada već kultni film, but not my cup of teaMulholland Drive (2001) - dok sam ga gleadao bio mi je veoma dobar, a kad se završio nisam znao šta sam gledaoThe Devil's Backbone (2001) - solidan, ali od istog reditelja bolji je Pan's LabyrinthMr. Brooks (2007) - trile/drama, onakoKill the Irishman (2011) - veoma dobar krimić, po istinitoj pričiPublic Enemies (2009) - uprkos reditelju i glumcima - ništa posebno, mnogo bolji je Dillinger od Miliusa
Edited by colonelo
Link to comment
procesljao sam malo po imdb i iskopao ove naslove koje bi mogao uvrstiti u novogodisnji program...Source Code (2011) - ok film, brzo zaboravljenTell No One (2006) - dobar trilerThe Tenant (1976) - Polanski dok je bio mlad i lud, skroz valja.The Social Network (2010) - ok film, mada zbog čega je pravljen, pitam se pitam.Eastern Promises (2007) - može da prođe, jedan od slabijih Kronenberga orginal (naravno) Let the Right One In (2008) - odličan horor, jedan od boljih u ovom veku.Donnie Darko (2001) - odličan, treba pogledatiMulholland Drive (2001) - jedno od najvećih ostvarenja u istoriji filma, verovatno najbolji film u ovom veku.
Mulholland Drive (2001) - dok sam ga gleadao bio mi je veoma dobar, a kad se završio nisam znao šta sam gledao
Za tebe :)
Link to comment

wreck-it ralph je svakako simpatican film. ne bih ga zaobisao. mozda mali offtopic: jel ste primetili kako uporedjuju 'source code' sa 'moon-om'? ja nidje veze nisam video. meni je vise slican sa '12monkeys'

Link to comment

aha.. mada sam ja procitao u fazonu.. "ako si gledao source code, obavezno gledaj moon' nisam povezao sa istim rediteljem, nego kao... 'slicni su'.znaci u tome je kvaka. ok.

Edited by bob mould hair style
Link to comment
procesljao sam malo po imdb i iskopao ove naslove koje bi mogao uvrstiti u novogodisnji program...Source Code (2011) - nisam gledao, mislim da valja po trejleruThe Jacket (2005) - odličan film ali nije za praznične daneWreck-It Ralph (2012) - fin crtaniThe Social Network (2010) - nisam gledao, zvuči poznato...Eastern Promises (2007) - odličan film, odlični glumciLet Me In (2010) ili orginal Let the Right One In (2008) - Skandinavsku verziju gledaj, nekako je bolje od AmeričkeDonnie Darko (2001) - dobar horor
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...