Jump to content
IGNORED

Zlatni tukan, veliko finale Dnevnog tupana


Аврам Гојић

Idemo, idemo, idemo!  

109 members have voted

  1. 1. Zlatnog tukana treba da ponese...

    • Milos Bikovic
    • Simo Culic
    • Ana Marija Popovic
    • Milan Dozet
    • Dragan Vucicevic
    • Marko Djurdjevic
    • Vladimir Kecmanovic
    • Amfilohije
    • Tomislav Nikolic
    • Nebojsa Krstic
    • Vladislav Djordjevic
    • Tanja Boskovic
      0
    • Jelica Greganovic
    • Bora Djordjevic
    • Dusan Bajatovic
    • Nebojsa Glogovac
    • Vuk Kostic
      0
    • Deana Dimitrijevic
      0
    • Branka Nevistic
      0
    • Dejan Stojiljkovic
      0


Recommended Posts

Dajte ljudi. Kako može bilo ko konkurisati Kecmanoviću koji iz dana u dan polemiše o knjigama koje nije pročitao, predstavama koje nije pogledao i tako dalje i tako bliže. Ja većeg tupana i životu nisam čitao.
To je sasvim tačno, ali nagrada nažalost nije za životno delo...
Link to comment
  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    19

  • Аврам Гојић

    14

  • Dr Arslanagić

    8

  • atajlo

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad vidim da Evina primedba još uvek stoji - nema Peđice u poll-u!Prevara! Dokle više te komunjarske ujdurme, dokle ćorave kutije, dokle! Lepo ste stilizovali tog tukana, ali nije sve u stajlingu!

Edited by Syme
Link to comment
To je sasvim tačno, ali nagrada nažalost nije za životno delo...
:lolol:nego zasto zapostavljate Djurdjevica - he's onto something really big: ako bi svi ljudi koji su diskriminisani i kojima su ugrozena ljudska prava izasli na ulice, nasta bi to licilo ? mozda bi se formirala nekakva rudimentarna gradjanska svest :o Edited by DarkAttraktor
Link to comment

A kad se samo setim bazena sa KDPa, pa ono je bilo mnogo jednostavnije odabrati. Ozbiljna konkurencija za tukana, a kako može biti samo jedan, podržavam ovaj način glasanja. Glasao za Boru Đorđevića. Dobar kombo zla, odsustva kočnica, ali i nemoći i prateće frustracije.

Link to comment

Srbija je bila nekakav car 2008. Prvo, zato što nije odabrala patriotske stranke 3 meseca nakon što su nam oteli kolevku, a i što ovu osobu nije stavila na čelo prestonice.@leyakeller: jedan moj drug drugom mom drugu: "znaš da se u banjaluci sva imena završavaju na "o" da im ne bi pukle žvale od kiselog kupusa"@leyakeller: 6 litara zejtina, kilo kulena, kanta majoneza dezodorans 24 sata i vozi. potrošačko društvo jugoistočne evrope.@leyakeller: i šta je uopšte "kulen"? (NE ODGOVARAJTE, BLOKIRACU VAS)@leyakeller: na kustendorfu godstuje zaz. ko drugi nego levica za pedikirke.

Edited by MayDay
Link to comment
Srbija je bila nekakav car 2008. Prvo, zato što nije odabrala patriotske stranke 3 meseca nakon što su nam oteli kolevku, a i što ovu osobu nije stavila na čelo prestonice.@leyakeller: jedan moj drug drugom mom drugu: "znaš da se u banjaluci sva imena završavaju na "o" da im ne bi pukle žvale od kiselog kupusa"@leyakeller: 6 litara zejtina, kilo kulena, kanta majoneza dezodorans 24 sata i vozi. potrošačko društvo jugoistočne evrope.@leyakeller: i šta je uopšte "kulen"? (NE ODGOVARAJTE, BLOKIRACU VAS)@leyakeller: na kustendorfu godstuje zaz. ko drugi nego levica za pedikirke.
ahahahahahahahaplačem
Link to comment

U jednom trenutku sam glasao za AMP i iznenadio se što se konačno oko nečega slažem sa Utvarom (mada jeste bio zicer :)), ali kada sam zamislio Bikovića kako iz preporučene pošiljke vadi u zlatno ofarbanog svečanog trofejnog tukana, srce mi je zaigralo, oči se zacaklile i psiha uskočila u oročeno ali intenzivno stanje apsolutnog blaženstva.Ako forum izgubi slobodu, povratiće je, ali ako izgubi kralja™, izgubio je sve!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...