Jump to content
IGNORED

Zlatni tukan, veliko finale Dnevnog tupana


Аврам Гојић

Idemo, idemo, idemo!  

109 members have voted

  1. 1. Zlatnog tukana treba da ponese...

    • Milos Bikovic
    • Simo Culic
    • Ana Marija Popovic
    • Milan Dozet
    • Dragan Vucicevic
    • Marko Djurdjevic
    • Vladimir Kecmanovic
    • Amfilohije
    • Tomislav Nikolic
    • Nebojsa Krstic
    • Vladislav Djordjevic
    • Tanja Boskovic
      0
    • Jelica Greganovic
    • Bora Djordjevic
    • Dusan Bajatovic
    • Nebojsa Glogovac
    • Vuk Kostic
      0
    • Deana Dimitrijevic
      0
    • Branka Nevistic
      0
    • Dejan Stojiljkovic
      0


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    19

  • Аврам Гојић

    14

  • Dr Arslanagić

    8

  • atajlo

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moglo je da se napravi i neko razigravanje po grupama.Neke od izjava su čisto glupave bez predumišljaja (košarkaš, spavač pod šljivom, ana marija), a neke čisto zle, sa predumišljajem (Jelica, Bora, Amfilohije).Glas za Đurđevića. Jedna osoba u RL ga citirala i još mi dala preporuku da pratim "jedan odličan sajt". Uticajni tupan!

Link to comment

bikovic. zato shto je to chedo tupansko 1 obichan proizvod nekritichkog usvajanja i neukljuchivanja mozga. a to je neshto po definiciji.naravno, ima 1 simpatichnu odliku mladosti, koja ga navodi da samouvereno blebece o stvarima o kojima nema pojma, tako da vremenom moze da razvije i neki drugi pravac. mozda.

Edited by thermal bug
Link to comment
Moglo je da se napravi i neko razigravanje po grupama.Neke od izjava su čisto glupave bez predumišljaja (košarkaš, spavač pod šljivom, ana marija), a neke čisto zle, sa predumišljajem (Jelica, Bora, Amfilohije).Glas za Đurđevića. Jedna osoba u RL ga citirala i još mi dala preporuku da pratim "jedan odličan sajt". Uticajni tupan!
Wow! Ovaj? Neko je citirao ovog?Ko? Kad? Kako ZAšto?Iskreno sam iznenađen, jer takvi likovi su na NSPM dime a dozen. De ga nađe?
Link to comment
ah, da, pravila...glasa se do sutra u ponoc. ako budem suvise pijan, napravicu screenshot stanja u ponoc. ako budem pijan i za to, neka neko drugi to uradi, pliz.
Ja ću tradicionalno dočekati novu godinu uz forum, tako da, tu sam.
Link to comment
Jbg, ne mogu pojmu 'tupan' pridružiti ikakvu ozbiljnost. Stoga morah glasati za sirotog Bikovića.Inače, da se topik zvao 'Dnevni podmuklan', prvak bi bio V. Djordjević.
to. dnevni tulipan, sa potencijalom.
Link to comment

au, bokte...pratila topik na preskok i došla ubeđena da će izbor biti lak, eventualno tuča između en-meri i bikovića, ali sad vidim da ih je tušta i tma i da su se baš trudili.stigla do pola uvodnog posta i moram da prilegnem. preventivno.u suprotnom ću morati zabacivati glavu, dizati ruku i trpati tampone u nos.kakva nadnaravna selekcija debila, sunce ti krvavo poljubim. :mellow:

Link to comment

Teško je odlučiti se od ovoliko dobrih izjava.Bora Đorđević lupeta gluposti već eto nekoliko decenija, zlatni tukan™ je kao Oskar za tu godinu, ne računa se životno delo.Tukan je kao štagaznam, NINova nagrada za određeni roman, tj. izjavu za dejli tupan. Lupetanje mora biti višeznačno, glupost i neznanje očito.Više volim ako je takvo nego ako je podmuklo i malograđansko kao Leya ili Jelica, otrovno i zlobno kao Bora... to je previše koherentno, ima nekakvog smisla na nekom nivou.Zlatni tukan™ mora biti nadasve tupav!

Link to comment

Prejudiciraš ishod slobodnih izbora!A mislim da bi svakako trebalo da obavestimo srećnog dobitnika/icu ovog prestižnog priznanja. Ako stvarno bude AMP, mogla bi da stavi to u svoj CV. There's no such thing as bad publicity.

Edited by Syme
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...