Jump to content
IGNORED

Zlatni tukan, veliko finale Dnevnog tupana


Аврам Гојић

Idemo, idemo, idemo!  

109 members have voted

  1. 1. Zlatnog tukana treba da ponese...

    • Milos Bikovic
    • Simo Culic
    • Ana Marija Popovic
    • Milan Dozet
    • Dragan Vucicevic
    • Marko Djurdjevic
    • Vladimir Kecmanovic
    • Amfilohije
    • Tomislav Nikolic
    • Nebojsa Krstic
    • Vladislav Djordjevic
    • Tanja Boskovic
      0
    • Jelica Greganovic
    • Bora Djordjevic
    • Dusan Bajatovic
    • Nebojsa Glogovac
    • Vuk Kostic
      0
    • Deana Dimitrijevic
      0
    • Branka Nevistic
      0
    • Dejan Stojiljkovic
      0


Recommended Posts

Hteo sam da glasam za Lokija, al on je samo pokvarenjak koji pokusava da proda pricu tupavom narodu pa je valjda shodno tome i prica na tom nivou. Bikovic jeste favorit, medjutim on mi sada vise deluje onako romanticarski idiot, ali zato zahvaljujuci AMP imamo jedan cist izvor gluposti, bez romantike, bez zlobe, esenciju tako reci:.

Finska je napravila „nokia" telefon, Estonija je izmislila skajp. Južna Koreja je stvorila „samsung", a simpatični reper Saj uradio je puno za javnu diplomatiju i brend Južne Koreje. Sada je konačno razlikujemo od Severne Koreje.
:kralj:
Link to comment
  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    19

  • Аврам Гојић

    14

  • Dr Arslanagić

    8

  • atajlo

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Htedoh, u duhu pomirenja, glasati za cetnickog vojvodu Djordjevica, ali me Atajlin quote pokolebao...e: Jbt, stvarno ne znam za koga da glasam. Stojim kao magarac izmedju dva plasta sena (a u daljini se nazire jos gomila)

Edited by ficfiric
Link to comment
Htedoh, u duhu pomirenja, glasati za cetnickog vojvodu Djordjevica, ali me Atajlin quote pokolebao...
:blush:Red je i bio da ja bar jednom utičem na tebe. Žan Buridan. :s_d: :D@fić; Požuri. (Tek sad primetih da se može videti kako je ko glasao.)Imajući u vidu brzinu foruma, pobednici smo svi mi koji, uopšte, stignemo da glasamo u ovoj godini za Dnevnog tupana ove godine. Edited by atajlo
Link to comment

^^ Ae, odlucicu se za Jelicu. Volim kad neko i dve reci objasni sve.edit: s druge strane, i Bora je pokazao da titulu vojvode ne nosi bez razloga... hm...

Edited by ficfiric
Link to comment

Nije ga bilo na topicu Dnevni tupan. Mozes da imas IQ slogiranog paramecijuma, ne mozes dobiti Tukana a da ne osvanes na Tupanu.A mozda je i bio, a ja prevideo. Moji poollovi se ne odlikuju urednoscu.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Ja nemam obraza da glasam za Bikovica jer sam se upravo prvi put upoznala sa njegovim opusom. Nisam sigurna da je glupan prava rec za neke sa ove liste. Srce me vuce ka zmuovoj zeni, ali moram da razmislim malo sad za koji minut na zubarskoj stolici. A sto se Biljane tice: ja se danima divim, ali nije to glupavost.

Link to comment
Ja nemam obraza da glasam za Bikovica jer sam se upravo prvi put upoznala sa njegovim opusom. Nisam sigurna da je glupan prava rec za neke sa ove liste. Srce me vuce ka zmuovoj zeni, ali moram da razmislim malo sad za koji minut na zubarskoj stolici. A sto se Biljane tice: ja se danima divim, ali nije to glupavost.
Mene isto srce vuklo žmuovoj ženi, ali više zbog celog opusa nego na osnovu ove jedne izjave, pa sam odlučila da se ograničim samo na biranje između ponuđenih citata...(a Biljana valjda dođe neka istočnoevropska Marija Antonaeta wannabe)
Nije ga bilo na topicu Dnevni tupan. Mozes da imas IQ slogiranog paramecijuma, ne mozes dobiti Tukana a da ne osvanes na Tupanu.A mozda je i bio, a ja prevideo. Moji poollovi se ne odlikuju urednoscu.
ali ne mogu da glasam jer si ispustio mog favorita iz polla :cry:
Link to comment

pa ti glasaj ovde! sabracemo glas, evo obecavam.inace drago mi je da Bikovic nije sam na vrhu i da se vodi ljuta bitka.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

ah, da, pravila...glasa se do sutra u ponoc. ako budem suvise pijan, napravicu screenshot stanja u ponoc. ako budem pijan i za to, neka neko drugi to uradi, pliz.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...