Jump to content
IGNORED

The Wolf of Wall Street


Jimmy Kowalski

Recommended Posts

film u par navrata zasmejao....dugacak, smara sa smrkanjem i golim ribama, prica otisla u tri lepe, jonas hill neuverljiv..tri puta je dovoljno shvatili smo poruku... leo odlican ali na momente u'vacen u kopiraju jack nicholsona i bradna...jedini JEDINI matthew mccaunaghey da kazem Bog. ne bacajte pare na bioskop bezveze.

Link to comment
film u par navrata zasmejao....dugacak, smara sa smrkanjem i golim ribama, prica otisla u tri lepe, jonas hill neuverljiv..tri puta je dovoljno shvatili smo poruku... leo odlican ali na momente u'vacen u kopiraju jack nicholsona i bradna...jedini JEDINI matthew mccaunaghey da kazem Bog.ne bacajte pare na bioskop bezveze.
za trenutak sam pomislio da si napisala metju mekonahi u originalu ispravno iz glave i hteo sam ti čestitati, ali naknadnom proverom je utvrđeno da ipak nisi u pravu.sledeći zadatak krsti#zhgwqof kišlovski u originalu Edited by Ravanelli
Link to comment
wtf?! ne smaraj me sa glupostima, slovo levo-desno, znamo na sta se misli.nemoj da se ljutis ako ti dirah u film :)
opusti se jeboga ti. šteta što si tako napeta Edited by Ravanelli
Link to comment
opusti se jeboga ti. šteta što si tako napeta
ja napeta?! :)dusa mi spava, muz me nagovorio da gledam neki horor, celu noc sam se budila i skakala po kuci... sanjam gluposti...trenutno mi dusa u petama ni jane's addiction mi ne pomaze a tek je pola dana! a obecala sam svasta .... dva dopija (double shots of esspreso) sam srucila u sebe i nista. a plus je toplo napolju (25C) pa ne znam da li da 'skoknemo' do plaze. i tako... nikad nervozna kada sam na netu...to se cuva za licne upotrebe....ne znam sto ti ovo pricam....idem da nahranim ajanta pa da ga ususkam da malo odspava :)p.s. setih se da je danas bozic..kakva plaza..vodicu ga u nasu crkvu da vidi i to cudo (mnogo je lepo, predivna priroda, velika crkva) ..ja idem da se pozdravim sa babom i pozelim mir u svetu, a i da se ocistim od energije ljudi sto sam otkacila jer su me mracili. no mas....no compromise... samo pozitivci i zajebanti dolaze u obzir da mi udju u prostor. od ovih ozbiljnih mi se kenja bas....pa da zapalim svecu i u to ime. Edited by mustang
Link to comment

pogledao juče. odlična vožnja od 3 sata, ne sećam se bolje.nisam baš do kraja uživeo lik, već više taj njihov misbihave. nije mogo to di kaprio da izgura. džona postaje jako dobar komičar.

Link to comment

Meni je bilo super sva tri sata. Leo kao Leo je super harizmatičan, pa sam pod impresijom. Šta znači dobra gluma, nemam ni pojma.Bio mi je najbolji kad je gestikulirao pripremu za seks prilikom sklapanja prvog dila u onom skrnavom centru.Uglavnom, napravljena je burleska po motivu istinite priče koja ima dramaturški potencijal par excellence. Sfera dogadjanja je atraktivna, self made ljudi su uvek interesantni kad naprave ovoliki iskorak, tako da meni je film bio super zabavan.I ne znam kakva osuda se očekuje. Frajer gubi porodicu, dovodi dete u opsnost u strahu da će je izgubiti, treba da druka ortake i na kraju glavi zatvor. I postoji i osuda društva da Belfort igra tenis u zatvoru, dok se federalac i dalje klati u metrou. Mogla bih da malo drvim o samom periodu, njegovoj biznis strategiji i zašto je to drugačije od dogadjanja 2007/08, ali nije naročito fun.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...