Jump to content
IGNORED

The Wolf of Wall Street


Jimmy Kowalski

Recommended Posts

Scena kad se Leo i Jonah odvale od tableta, sa genijalnim ubacivanjem Popaja, pravo je malo remek-delo i zasluzuje da se samo zbog nje izmisli kategorija Oskar za najbolju scenu..Leonardo-DiCaprio-and-Jonah-Hill-in-The-Wolf-of-Wall-Street-2013.jpg
to je tako nedostajuća scena u "This is the end" :lol:Inače sjajan film, Leu će verovatno ponovo da izmakne Oskar iz nekog razloga, ali mi nešto govori da će da ga dobije Džona za briljantnu epizodu. Ovo je Skorsezeu verovatno najbolji film još od Goodfellas, na momente je imao vajb istih. Sjajno provedena 3h, nisam ni osetio.
Link to comment
Sto citas temu kad nisi gledao film?!
1. Jel si ga ti gledala?2. Stvarno misliš da će da uđu na topik samo oni koji su ga gledali?3. Zašto se onda uopšte koriste spoiler tagovi po celom forumu?Nije da ne želim da snosim odgovornost što sam gurnuo nos ovde al jbt opisala je film u jednoj rečenici. Mogli su barem tu da se stave tagovi za spoiler.
Link to comment

jesamdakoriste se na opštim temama, npr omiljene serije ili poslednji film.kako inače zamišljaš diskusiju o filmu na temi o tom filmu ako ništa ne sme da se otkrije? ceo topik bi bio u spojlerima.a i objasnio je nenad, film traje tri sata, i nikako se ne može opisati jednom rečenicom.

Edited by funk soul sister
Link to comment
1. Jel si ga ti gledala?2. Stvarno misliš da će da uđu na topik samo oni koji su ga gledali?3. Zašto se onda uopšte koriste spoiler tagovi po celom forumu?Nije da ne želim da snosim odgovornost što sam gurnuo nos ovde al jbt opisala je film u jednoj rečenici. Mogli su barem tu da se stave tagovi za spoiler.
nista neces izgubiti time sto si procitao tu jednu recenicu, nije to takav film,
Link to comment
kako inače zamišljaš diskusiju o filmu na temi o tom filmu ako ništa ne sme da se otkrije? ceo topik bi bio u spojlerima.
Hm, da...... ali ja upravo zbog ove napisane rečenice prošle godine dobio neke warning poene i izbrisane postove (na temi koja se ticala jednog specifičnog filma diskutovao sam o tom filmu bez spojleta (imagine that))....... ali sujeta je čudo....
Link to comment

Da, bilo je na topicu o Davidu O. Raselu.Ali nisam upućen u tvoj slučaj. Koliko sam sad na brzinu pregledao topik, nisi bio "in the line of fire"...... barem ne na tim prvim stranicama, posle sam prestao da pratim topik...... znači, ima još žrtava?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...