Jump to content

laugh video snimak iz 2013-te

hoffnung

Recommended Posts

ne mora da bude iz ove godine, ali u ovoj ste ga videli.ovo je, cak mogu da kazem jedan od boljih lol video snimaka koje sam ikada video. tj. mogu da ga stavim u top 5. kada je ovaj video u pitanju: moj humor je specifican, tj. ne smejem se cesto i svemu sto se isprica. jako malo stvari ima koje su mi smesne. cesto stvari koje nisu smesne drugima, i drugi ih kategorizuju kao glupe - mogu da mi proizvedu smeh do suza. takodje, ovo sam uvek hteo da napisem, ali nisam, i sada imam priliku. ovaj topic 'laugh topic', gde kacite razne smesne stvari je jedini topic ciji sadrzaj prija mom smislu za humor. rec opreza:ovaj video ima 'gadljikav' momenat. tip jede za opkladu punu konzervu [ovo je zapravo svedski delikates, i ja bih ga rado probao, ali na nacin kako to jedu svedjani. moze da se nadje na youtube zapravo kako bi trebalo, i sa cime da se jede] surstromming [riba u konzervi] i ako pojede, dobice 500$.http://youtu.be/wLflOAB8TCk

jbt.. ja sam jos u 2012... molim ako hocete da mi ispravite topic. nije 2012-a nego 2013 :blush:edit:hvala pavllleedit:hvala za ispravku

Edited by bob mould hair style
  • Create New...