Jump to content
IGNORED

The Way Way Back (2013)


ivy

Recommended Posts

Syme, pa ti si napisao toliko o ta dva filma da možda uskoro avanzuješ sa ove simulacije na makar malo kvalitetnije filmove...
хвала Пантелејмону. било је крајње време.
Link to comment

U suštini krajnje prosečna komedija, koju bih teško odgledao da nije Sama Rockwella, koji je ponovo od "govana napravio pitu". Krajnje nerazrađen scenario, gde se najveći deo stvari desi mimo glavnog junaka. Imalo je prostora za nekakvu parafrazu situacije iz "Dobar dan tugo", Fransoaz Sagan, to bi film verovatno odvelo u zanimljivije i komičnije razrešenje, da ne govorim o tome da bi to bilo mnogo primerenije sadašnjem vremenu. Ovako - štajaznam, smušen glavni junak koji je suviše obeležen pubertetom i gotovo nikakvim ličnim osobinama. Gledati samo zbog Sama Rockwella.

Syme, pa ti si napisao toliko o ta dva filma da možda uskoro avanzuješ sa ove simulacije na makar malo kvalitetnije filmove...
+1
Link to comment

ne kapiram taj kult rom com ovde. meni je prosle godine tesku dijareju izazvao onaj mega hejlovani rom com o onom liku koji bezi iz ludare i smuvava se sa jednako nenormalnom komsinicom, ta je valjda dobila i nekog oskara (ili pravila neki incident na dodeli, ne secam se vise).mada ste realno korisni, odmah precrtam to gde krene opste balavljenje...

Link to comment

To je Zorge navalio, mada je Silver Linings Playbook ipak dobar film. Ovaj pak nije ni rom com, nego nekakva tinejdž komedija/drama.edit et gazza

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Ja sam ga odgledala, ali prikaz likova mi je bio vrlo tjah, ko u Simpsonovima kad Lisa glumi Ofeliju, skače naokolo sa glave na noge, i viče nešto tipa Ja sam luda, hihihi, gledajte me kako ludujem, hihihi...

Link to comment
Taj film je na liniji onog into the wild i dr sličnih hitova.
kako bre? pa into the wild svakako nije komendija, stavise je verovatno najdepresivniji film koji sam ikad gledao.
Link to comment
U suštini krajnje prosečna komedija, koju bih teško odgledao da nije Sama Rockwella, koji je ponovo od "govana napravio pitu". Krajnje nerazrađen scenario, gde se najveći deo stvari desi mimo glavnog junaka. Imalo je prostora za nekakvu parafrazu situacije iz "Dobar dan tugo", Fransoaz Sagan, to bi film verovatno odvelo u zanimljivije i komičnije razrešenje, da ne govorim o tome da bi to bilo mnogo primerenije sadašnjem vremenu. Ovako - štajaznam, smušen glavni junak koji je suviše obeležen pubertetom i gotovo nikakvim ličnim osobinama. Gledati samo zbog Sama Rockwella.+1
Terajte se, gospodine. :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...