Jump to content

Šta je falilo 2013?

Ajant23

Recommended Posts

Meni isto, s tim da mi još fali apsolutno isto što i na početku 2013, sa razlikom što sam se istrošila na analize i skenere (koji fala bogu nisu ništa našli).U tom smislu definitivno jedno wishful zbogom celoj toj priči.

ne secam se tog iz februara, ili imam rupu.
isto, uhvatila sam sebe da imam ogromne rupe, pa sam ponovo krenula da zapisujem stvari, diary style, i prija moram priznati.2013 godina mi je uprkos nekim inače mind-blowing trenucima bila apsolutno najgora godina u životu, i falilo je svega. good fuckin riddance
isto, uhvatila sam sebe da imam ogromne rupe, pa sam ponovo krenula da zapisujem stvari, diary style, i prija moram priznati.2013 godina mi je uprkos nekim inače mind-blowing trenucima bila apsolutno najgora godina u životu, i falilo je svega. good fuckin riddance
ja nemam taj diary style, ako bukvalno mislis na dnevik. ali zapisivanje sta treba da uradim se podrazumeva, takodje u slucaju kada idem u prodavnicu, iako ima svega pet namirnica. :D inace se odusevim kada se ljudi sete nekih stvari koje smo radili, cak pricaju i detalje, i nista od toga ne mogu da se setim, ili kao kroz maglu. naravno, nije mi skroz izbrisana proslost, ali sam fasciniran kako ljudi pamte ono sto sam ja npr. uradio, rekao.. sada bi mi dnevnik da sam ga pisao kao moja sveca svaki dan, dosta pomogao da se setim, jer je ona u njega zapisivala sve sto se desilo u toku tog dana, i tako svaki dan. umesto sto sam ga citao da ona to ne zna, mogao sam lepo i ja da pisem.

Jebem li ga, meni 2013 bila skoro savršena. Putovao, penjao se, bizmis ide ok (kuc kuc), osamostalio se, sredio gajbu u cijelosti, želim svima takvu 2014. :)

Jebem li ga, meni 2013 bila skoro savršena. Putovao, penjao se, bizmis ide ok (kuc kuc), osamostalio se, sredio gajbu u cijelosti, želim svima takvu 2014. :)
svaka cast i lepo cuti, plus sto zelis i drugima :) najs :)ja u zadnjih pet godina odredim tri komplikovana cilja i na tome radim. i ako se bar dva ispune ja sam na konju. sve ostalo su varijacije. najvaznija mi je ljubav i sloga, zdravlje svojih najblizih a za sve ostalo cemo se snaci nekako. jos nisam tri zelje za 2014.tu odredila.ono sto sebe mogu da kritikujem jeste manjak organizacije, sklonost ka lenjosti i potrosac emocija u vezi ljudi koji bi trebalo da su mi nebitni za emocije. imam problem i sa drustvenim zivotom tj. kada ljudi hoce da mi pridju blize a ja ne znam koliko treba sta da kazem a da slazem lose mi ide...i stalno neki kursuls. zelim povrsna i neobavezna druzenja bez da me ljudi zamaraju sa njihovim problemima i navodnim promasenim zivotima. tu je muz da me upucuje, slusam ga, ali nije lako kada zivis po inerciji. toliko sam energije i vremena izgubila na idiote ove godine da bih mogla samu sebe da proglasim najvecim idiotom 2013. lakse mi je da se ne druzim uopste i zivim u svom svetu, ionako mi stalno govore da sam autisticna. mrzi me da slusam gluposti i jos vise da pricam.imala sam super funkcionalan fazon da ljudima dam tri prilike (pomognem im da se snadju oko stanovanja, posla, para, svadja itd....) i ako vidim da ni treci put nista ne rade onda dizem sidro. onda sam skratila na jedan put ali sada vise nema ni jedan. znaci fuck off. nek mi dolaze ucveljene/ni na vrata ..ne padam na suze i tuzne price. pa jebote kako mene nadju od celog LA?! nikad vas ljudi u zivotu nisam videla. ko ste vi? kako ja mogu da se snalazim kroz zivot u picki lepoj materini, ni kuceta ni maceta. nikog nisam znala kada sam dosla u ovaj grad ali se secam kako je ceo svet bio pod mojim nogama. to sve njanjavo i razmazeno. eto tako...to ce se promeniti...da blokiram emocije za sve osim za moje najblize (evo ga crnac repuje po ulici i svaka druga mu je motherfucker bitch, motherfucker whore'....lepo vaspitan mladic...probudice mi princa ).(ja se izvinjavam ako vas udavih) Edited by mustang
расејан
Ceo februar bio pod snegom, ako se dobro sećam. :fantom:
Да те подсетим, последњи снег прошле зиме је пао 27. марта. Бијело говно је уобразило да је добило не знам какав аплауз, ма стојеће овулације, па је излазило на бис до у бесвест.
  • Create New...