Jump to content
IGNORED

Silikonska nelagodnost


svashtabezneshto

Recommended Posts

  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    50

  • Aineko

    46

  • Indy

    39

  • Dagmar

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izgledaju isto. One su od onih što ni u sopstveni toalet ne idu nenašminkane. Mis'im, valjda je jasno da je njima izrazito stalo do toga kako izgledaju.
једном је мојој другарици нека познаница рекла нешто типа, видела сам те тамо и тамо, једва сам те препознала без шминке, на шта је другарица рефлексно одговорила - ниси ти мене видела без шминке - уз "о чему ти причаш" израз лица, нпр.: :huh:
Link to comment
znachi ja sam za te noseve opushteno mislila da su prirodni, valjda jer su jedini izgledali logichno :o
Isto. :D Mada, sad gledam ovu sliku koju je zoki82 okacio, ne bi me cudilo da je nos morao da se obradjuje ne bili stala ovolika usta i jagodice na lice. :P
Link to comment
Isto. :D Mada, sad gledam ovu sliku koju je zoki82 okacio, ne bi me cudilo da je nos morao da se obradjuje ne bili stala ovolika usta i jagodice na lice. :P
mada sam primarno pomislila da na tu celu konstrukciju ide veci nos. al ajde. chetvrtkom sam slaba sa estetikom ^_^
Link to comment

Ove dve su kao stvorene da budu linijske sudije. To kad uzme pištaljku u ta usta, to više ne pušta. Pluća za duvanje su im veštački pripremljena. Oči za bolji vid takođe. A na kraju utakmice ih samo parkiraš na zastavicu od kornera, kao biciklo.

Link to comment
mada sam primarno pomislila da na tu celu konstrukciju ide veci nos. al ajde. chetvrtkom sam slaba sa estetikom ^_^
Nenenenene, ti se vodis standardnom proporcijom, a ovo je ipak "umetnicka" proporcija, mislim da standardni softver ne obradjuje takve podatke :D
Link to comment
zasto? (hocu reci, ovo mi je bas tanka linija propisivanja sta ljudi smeju sebi da rade)
Meni zvuči skoro nemoguće da implantacija te količine stranog tela u organizam nema nikakve negativne zdravstvene posledice. Mislim ne znam, možda grešim. Ali ako ima potencijalnih zdravstvenih posledica, onda to više nije samo stvar estetike nego i lekarske etike i pitanje profesionalne odgovornosti lekara itekako ima smisla. Zar ne?
Link to comment

Mene tu interesuje samo koliko plastični hirurzi mogu biti sigurni u krajnji ishod. Ono, kao kad kupuješ hamburger pa onaj splat koji dobiješ ne liči nimalo na okačenu sliku gore. Za pojedine stvari mogu firme da se ganjaju preko udruženja potrošača i dalje preko države da nije isporučeno ono šta je reklamirano/obećano/ugovoreno. Ali ovde, ako sedneš sa lekarom, on ti objasni sve moguće rizike i ti pristaneš na to i potpišeš, možeš lekaru da prdneš pod prozor ako nema direktnih negativnih posledica medicinske prirode. Tipa, pola lica ti visi kao mokre gaće i ne možeš da otvoriš oko. Oko estetike može da se diskutuje, ko što ove dve šećerleme smatraju da su sad jako lepe, ali koliko tu ima mesta teretiti onda lekara i to nekako dokazati? Uporediti stanje nakon operacije sa čime, pretpostavljenim ishodom koji ne možemo nigde da vidimo?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...