Jump to content
IGNORED

American Hustle (2013)


3opge

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ajant23

    15

  • Indy

    7

  • MocaVukotic

    7

  • Roger Sanchez

    6

Ђени мора да добије још једног.Ејми је толико сексолика и јебопитљива да је претворила АХ у порнић.rs_634x924-131003132241-AmericaHustle-AmyAdams.13_copy.jpgједва сам дисао.

Edited by 3opge
Link to comment

kako voliš te pirgave, ja nisam dobio nikakav pomeraj penisa na nju.pogledao sam još jednom poslednjih jedno sat vremena, od onog bala kadaupoznaju de nira. kakva demonstracija sile davida oa!

Link to comment

u ovom flmu najbolja je montaza. lorencova na momente uverljiva, ejmi promasena uloga, kuper opet na svom terenu (po ko zna koji put u ulozi gubitnika sa nerealnom bradom) i bejl solidan ali ne briljira. cim se ja dovatim da igram igricu i slusam film znam koliko je sati. o de nirovom stajlingu da ne pricam.

Link to comment

Odličan, moguće čak i najbolji od ova poslednja tri Russelova sa silnim nominacijama za Oskara. Generalno, malo je bilo ovako dobrih filmova o con artistima, a bilo ih je vazda u Holivudu. Trenutno mogu da se setim da me je sam Paper Moon, na sasvim drugi način doduše, više dirnuo. Cela stvar sa tim perikama ili perikama lookalike, papilotnama, itd, izuzetna ideja, dokraja razigrana, adekvatno praćena uber mainstream soundtrackom, zvučnom podlogom života ljudi u stalnoj borbi da budu neko drugi. Amerika pre Regana, poslednji trenutak kada je sve izgledalo apsolutno moguće, grabež za novce, pozicije, zvanja, itd. Mnogo dosetki tipa one kofer s parama - rez - koferče s dečijom užinom koje Lorensica daje klincu.Meni je Cooper u ovom filmu otkriće, možda zato što nisam ništa specijalno od njega očekivao, ali pokidao je totalno - njegova strast da bude con artist tako dobro nađena glumački, tu nam je sve vreme pred nosom, a opet ne očekujemo da će ga ona na kraju tako skupo koštati.Ako se može govoriti o manama - poslednjoj sceni fali neka fora, nešto što bi dalo poslednji pečat, ali eto, tražim dlaku u jajetu. Mnoge scene dosta liče na P.T. Andersona, sad pitanje je da li je to mana ili vrlina.....

Link to comment
Odličan, moguće čak i najbolji od ova poslednja tri Russelova sa silnim nominacijama za Oskara. Generalno, malo je bilo ovako dobrih filmova o con artistima, a bilo ih je vazda u Holivudu. Trenutno mogu da se setim da me je sam Paper Moon, na sasvim drugi način doduše, više dirnuo. Cela stvar sa tim perikama ili perikama lookalike, papilotnama, itd, izuzetna ideja, dokraja razigrana, adekvatno praćena uber mainstream soundtrackom, zvučnom podlogom života ljudi u stalnoj borbi da budu neko drugi. Amerika pre Regana, poslednji trenutak kada je sve izgledalo apsolutno moguće, grabež za novce, pozicije, zvanja, itd. Mnogo dosetki tipa one kofer s parama - rez - koferče s dečijom užinom koje Lorensica daje klincu.Meni je Cooper u ovom filmu otkriće, možda zato što nisam ništa specijalno od njega očekivao, ali pokidao je totalno - njegova strast da bude con artist tako dobro nađena glumački, tu nam je sve vreme pred nosom, a opet ne očekujemo da će ga ona na kraju tako skupo koštati.Ako se može govoriti o manama - poslednjoj sceni fali neka fora, nešto što bi dalo poslednji pečat, ali eto, tražim dlaku u jajetu. Mnoge scene dosta liče na P.T. Andersona, sad pitanje je da li je to mana ili vrlina.....
ко ту на кога личи дало би се расправљати с обзиром да је ОР снимио своја прва два дуга филма пре првог дугог филма ТА.
Link to comment

Mislim na ovde duge scene - kadrove gde kamera lagano ide kroz neku masovku, koje su dosta karakteristične za PTA, a ranije ih nisam viđao kod Russela (moguće da nisam obratio pažnju). Mislim, da se razumemo, nije to ni PTA izmislio, početak Boogie Nights, na primer, sve duguje početku Wellsovog Touch of Evil, jednostavno, vidim određeni uticaj PTA, ništa loše.

Link to comment

Sam početak replike upućivao je na drugačiji nastavak posta, ali onda je došlo do kratkog spoja i divna symeovski duga replika tipa: Welcome to Los Angeles, and have a nice day, svela se na: Wendy...

Link to comment

Očigledno limitiran sopstvenom (ne) inteligencijom promiče mi Russelova genijalnost a njegove filmove razumem koliko i Ajantove postove...Istina, genijalnost PTA mi još nedokučivija...

Link to comment

Solidan film, ali nista specijalno...da je neka druga glumacka ekipa verovatno bih se smorio, ovako posto ih sve gotivim u startu sam znao da ce mi film biti podnosljiv, ali nista vise od toga...Renner mi je ostavio najjaci utisak...

Link to comment

vrlo dobar film, ispod SLP, ali i dalje jako dobar. igralište za glumce ovog puta, više nego potreba za pričanjem neke posebne priče. ponovo je stvar u odnosima, ali su ovde malo površniji i zato je slabiji od SLP. ali igralište za glumce, o da, kako su se samo razigrali. svi osim coopera, kome nit je legla uloga, nit je bio dobar (a jedan je od producenata, naravno da će biti on the losing side), nit mi je jasna do kraja motivacija njegovog lika. na stranu njega, ovo troje je "izulo". dame su neodoljive, ali poseban osvrt moram da dam za balea. izvanredna uloga, ne znam je li imao bolju do sada. najsvedenije moguće, malo reči, mimika, gestovi, pogledi, govor tela... jebote, za momenat sam pomislio da je clint eastwood. pomogla je i maska naravno. inače, prilično različit pristup u režiji nego pre. reklo bi se da je želja za ulazak među one stvarno velike (ko reče scoresese) ovde jasno ispoljena, i možemo od njega samo da čekamo sledeći veliki film, ali stvarno veliki. stvarno bih voleo da ga i napravi. na kraju cherry on top - jeremy renner. raste u opakog glumca, još od hurt lockera.btw. ako ne grešim, ovaj film je nominovan za oskara, mislim da ga ne bi smeo dobiti. u ostalim kategorijama i može, npr sandgren za fotografiju (ne znam jel nominovan)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...