Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Pali su zato što su prošli izbori, nije da ima velike razlike u odnosu na raniju situaciju, pikovi gledanosti su otkako se Tramp pojavio bili u izbornim godinama: Trampova pobeda bila je 2016, a poraz 2020.

 

Kad se gledaju neizborne godine, MSNBC se osetno popravio u odnosu na donji grafik, a i Fox i CNN su nešto bolji.

 

gmkImrt.jpg

 

http://www.thetvratingsguide.com/2020/11/president-obama-and-former-struggles-of.html

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, fusion_ said:

Mislio sam da je obrnuto. Jer ono malo što sam ispratio na američkom Newsmaxu je skoro kao Happy Aktuelnosti.

 

 

Ljubitelji Trampovih teorija zavere o krađi izbora su prelazili na Newsmax jer nisu bili zadovoljni stepenom njihovog širenja na Foxu, koji je u međuvremenu morao da iskešira 800 miliona da ne bi bio osuđen za to, toliko o tome.

Link to comment
  • 4 weeks later...
34 minutes ago, salerokada said:

 

 

mislim da sam negde video da je to sa očevog youtube kanala, javnog

 

(što ne menja činjenicu da je sramotno što je objavljeno)

  • +1 1
Link to comment
Quote

United Media (UM), vodeća medijska kompanija u jugoistočnoj Evropi, potpisala je ugovor sa Forbsom (Forbes) kojim je planirano pokretanje licenciranih Forbes digitalnih izdanja u Srbiji, Hrvatskoj, Sloveniji, Crnoj Gori i Bosni i Hercegovini i organizovanje prepoznatljivih Forbs konferencija i događaja, navedeno je u saopštenju UM. (...)
Ugovorom je predviđeno da, do kraja godine, bude pokrenuto pet novih Forbes Adria sajtova. Oni će u potpunosti imati pristup svim Forbs sadržajima, ali će donositi i lokalne priče. Forbs izdanja u Srbiji, Hrvatskoj, BiH, Crnoj Gori i Sloveniji vodiće iskusni urednici i novinari koji će se pobrinuti da lokalni sadržaj bude jedinstven i prilagođen potrebama publike. Kako privreda u Adriatic regionu nastavlja da raste i da se razvija, Forbs sajtovi će biti tu da pruže najnovije vesti, analize i uvid u svet poslovanja, navodi se u saopštenju.

https://n1info.rs/biznis/united-media-dovodi-forbes-u-region/

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...