Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Nov konkurs za sve 4 frekvencije

Na Ilićevom spisku nedostaje Hepi


Da se dodeljuje i ona 5. frekvencija situacija bi bila jednostavna. Jer realno stanje stoji ovako (po vlasničkoj strukturi)

 

1. N1&Nova

2. Pink&Vesti

3. Prva&B92

4. K1&Tanjug

5. Blic ili Una

 

 

 

Edited by Spirit
  • Hvala 1
Link to comment

Postoji li neka mogućnost da u poslednjem trenutku odluče da dodele i 5. frekvenciju?
Znam da bi za to bila potrebna posebna procedura ali poznavajući ih rekao bih da je sve moguće.

Link to comment

Mislim da postojeći korisnici nacionalnih frekvemcija zapravo ne moraju da se "prijavljuju" njima se valjda automatski produžava, ako se ne izjasne da neće....



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Ne, ovog puta dozvola se ne obavlja automatski. Prvi put dozvole su dodeljene 2006 na 8 godina, narednih 8 (2014-2022) može obnova bez konkursa. Sad mora sve od nule. Što se 5. frekvencije tiče, kao i sam konkurs i ovo je politička odluka. Za sada REM je u fazonu "možda i dodelimo". Videćemo

Edited by Spirit
  • Hvala 1
Link to comment

U čemu je stvar sa ovim info kanalima koji su se prijavili (N1, Vesti, Tanjug) ako ima ona stavka da kanal treba da nudi raznovrstan program (dečji, obrazovni, zabavni, informativni itd)? Očigledno prijava samo radi reda.

Link to comment

Trka za nacionalne frkevencije mora da bude poznata do 4. avgusta, kada ističu postojeće dozvole.

Znaci za oko mesec dana ce se sve znati ili bi trebalo da se zna.

Link to comment

Cela lista:

1. Pink
2. Vesti TV
3. Nova S
4. N1
5. K1
6. Tanjug
7. Una TV
8. Prva
9. B92
10. Kopernikus
11. Happy
12. Kurir TV
13. TV 2 
14. BK

 

I sta mislite/znate ko ce od ponudjenih da dobije frekvenciju?

Edited by DrIlic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...