Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Nego, kad sam tražio na YT ono šta vozi dr Kon da okačim na predmetnom topicu, izadje mi šta voze Jovana i Željko. Za razliku od skromnog doktora, ovi svako novu bembaru od preko 100k evra.
Žulja Željko Željka pa ih nagaziše solidno, sa sve komentarima o dilu sa telekomom i parama koje zgrću od toga.

 

edit: evo...

Spoiler

 

 

Edited by mraki
Link to comment
Nego, kad sam tražio na YT ono šta vozi dr Kon da okačim na predmetnom topicu, izadje mi šta voze Jovana i Željko. Za razliku od skromnog doktora, ovi svako novu bembaru od preko 100k evra.
 



Ih, stara je priča za Jovanicu da je X6 (ne znam da l još uvek to fura) pre nekog vremena, možda i pre Žexa ne znam, dobila od svog tadašnjeg "tatice" - srpskog Mr. Burnsa... :whistle:
 
E sad, ako su lagali mene onda sorry.
 
  • +1 1
Link to comment

Sad fura novi X7.:dry:

Eno editovao sam i dodao video.

Ima više snimaka šta Jovana vozi nego tekstova o istoj na nova.rs 

 

Zanimljivo da ih Mitrović ovako javno proziva za Telekom, sećam se da je imao neki ispad na tviteru pa odmah obrisao.
Mala bara, puno krokodila.

Edited by mraki
Link to comment

Izgleda da se stvari zaoštravaju po pitanju stega nad "svojim" medijima od strane vlasti.
Po redakcijama stižu sve učestaliji zahtevi za konkretnim napadima na opoziciju, obično u obliku "komentara" i "uvodnika", i to se traži da stil bude brutalno pljuvački.
U par redakcija je došlo i do otkaza ljudima koji nisu zadovoljili kriterijume.
Da li je to vraćanje na full radikalsko ponašanje ili nervoza u vlasti, videćemo...

.... Shiit has hit the fan!

  • Hvala 2
Link to comment
16 minutes ago, Frank Pembleton said:

Da li je to vraćanje na full radikalsko ponašanje ili nervoza u vlasti, videćemo...

 

Oba. Samo, nervoza u vlasti nije prouzrokovana spolja. Ne može njima Đilas ništa ozbiljno, to je svima jasno.

Unutar vlasti je rat.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...