Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

30 minutes ago, Frank Pembleton said:

Odlična odbrana!
"I za sve vas koji navodite da biste na njenom mestu odbili nagradu i priznanje za svoj rad, podsetnik – prvo treba da stignete dotle i da neko uopšte želi da vas nagradi."

 

Da, to su te nebeske visine Gordane Uzelac. Kakav bolid.

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, fusion_ said:

Ne znam ko je taj Pero Jovović ali svi njegovi naslovi samo pokazuju da je Nova.rs opozicioni Kurir

 

22-godišnji član sekcije Zabava, zadužen za woke tekstove, LGBT, sekularizam itd, ali u stilu žute štampe.

Edited by msv
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Odlična odbrana!
"I za sve vas koji navodite da biste na njenom mestu odbili nagradu i priznanje za svoj rad, podsetnik – prvo treba da stignete dotle i da neko uopšte želi da vas nagradi."

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Neverovatna gomila promasaja, ne zna se koji je tvit podrske ordenu gluplji i promaseniji. Mislim da je ipak pobedio onaj u kojem autor mudro primecuje da je ovim cinom Vucic priznao da je N1 do jaja televizija koja radi do jaja posao. Kakvo epsko blamiranje.

  • +1 1
Link to comment

Da, to je veliki problem da se uveče objavi koji punktovi narednog dana neće raditi kako se ljudi ne bi džabe skupljali ispred njih, kao uostalom da se i objavljuje svakog dana koliko je ljudi vakcinisano 1, a koliko 2. dozom.

 

I "lažna" vest je što je novinarka jutros u 9.51 u program pustila čoveka koji pod punim imenom i prezimenom tvrdi da je njegova majka mejlom juče dobila poziv za vakcinaciju Fajzerom danas na tom mestu u 10.05.

 

 

Edited by vememah
Link to comment

Pritom je vlast sama saopštila da se vakcinacija odvija i tokom praznika, nije spominjala da to ne važi za pojedine punktove.

 

Quote

 

Вакцинација према утврђеном плану и током празника

Београд, 12. фебруар 2021.
Влада Републике Србије саопштила је данас да ће се процес вакцинације у Србији одвијати по унапред утврђеном плану, без прекида и током предстојећих државних празника.

Како су 15. и 16. фебруар нерадни дани због обележавања Дана државности, важно је да грађани знају да то неће одложити њихов заказани термин било за вакцинацију или ревакцинацију.

Друга доза вакцине даје се након три недеље, а грађани ће дан раније бити обавештени СМС поруком о термину и месту ревакцинације. Изузетно је важно да се сви грађани придржавају времена вакцинације и никако не пропусте свој заказани термин.

Грађани који се још нису пријавили за вакцинацију могу то и даље учинити на порталу еУправе www.imunizacija.euprava.gov.rs, или позивом на телефон 0800 222 334 свакога дана од 8 до 20 часова.

 

https://www.srbija.gov.rs/vest/519744/vakcinacija-prema-utvrdjenom-planu-i-tokom-praznika.php

Link to comment
6 hours ago, Frank Pembleton said:


"I za sve vas koji navodite da biste na njenom mestu odbili nagradu i priznanje za svoj rad, podsetnik – prvo treba da stignete dotle i da neko uopšte želi da vas nagradi."

 

 

Lol. Fali mu ", ljubomorne drolje s lošim nadogradnjama" na kraju. Preglupo kao i svi infantilni pokušaji ućitkivanja bilo kakve kritike bilo čega ovog tipa kao "a što vi ne pobedite na izborima, pa radite bolje, a pa da, zato što  vas narod neće" samo za siromašne. Ceo tekst je strašno jadan. 

 

 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

vanredna kzš vlade zbog toga što je n1 objavio lažnu vest :lolol:

 

Boli ih djoka, sad ce lakse da podnesu kad imaju orden. Priznao im Vucic da su do jaja televizija, pise na tviteru.

 

Mi se nikada necemo otarasiti Vucica ili nekog drugog Vucica kad ovom istekne rok trajanja. Do nas je.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Boli ih djoka, sad ce lakse da podnesu kad imaju orden. Priznao im Vucic da su do jaja televizija, pise na tviteru.

 

Mi se nikada necemo otarasiti Vucica ili nekog drugog Vucica kad ovom istekne rok trajanja. Do nas je.

Naravno da nećemo, samo gajimo lažnu nadu za jednom nekad jednog dana, ali ne možeš ljude promeniti. Sve ima svoj limit.

Link to comment

Pa Vucic je posledica nije uzrok. 

A N1 trka za istinom je smorila za medalju i za orden. Koga briga dal je neko poljubio vrata punkta... Od emmezete sam cekao ormar 2 meseca, od vitoroga dusek 3. O majstorima da ne pricam. Mediji da pritisnu raju, glavesine ce same evoluirati...

Link to comment
13 minutes ago, hefaca said:

Koga briga dal je neko poljubio vrata punkta...

Mene je jutros baš zanimalo. Ostali nek se jave, ako oće. Svako jutro slušamo priloge o vakcinisanju na svim televizijama, ako nekog zanima to, zanimaće ga i ako je neko poljubio vrata na vakcinaciji.

  • +1 1
Link to comment

Znam da je mnoge briga... Sa nestrpljenjem se cekaju takve vesti. Kao onaj pesacki prelaz kod nove autobuske...

Mene vise zanima ona tv posta. Ne znam zasto su to ukinuli. Tu se pozabave pricom detaljno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...