Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

To je strategija već godinama - pokrij sve živo. Naravno, Jugoslav i ekipa spremno prihvataju, da ne bi bili optuženi za političku pristrasnost. Santovac Stručnjak je preko okeana, taman zgodno. Videćemo, za koji mesec možda Vučić bude tvrdio kako nikada nije govorio kako je N1 Đilasova televizija, nemojte da lažete!

Fino zamazivanje pred izbore, da se pokažemo pred evropskim prijateljima. 

  • +1 1
Link to comment

Ja sam malo razmišljao... Da sam na mestu Zorićke, ali i bilo koga drugog iz redakcije N1, posle ovoga bi se osvrtao jedno 3 puta više nego do sad...

 

Ovo je modus operandi, tipa država vas poštuje, sve je ok, dobri smo, a onda... Pa sećate se kako se Kum1 završava.... Jbg... Ne miriše meni ovo na dobro...

 

Posle će biti, šta hoćete, ja mogu da mislim da ste OK, ali eto, narod percipira N1 kao izdajnike... Naćićemo onog ko je napao novinara...

 

Jednom, možda...

 

 

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Ja sam malo razmišljao... Da sam na mestu Zorićke, ali i bilo koga drugog iz redakcije N1, posle ovoga bi se osvrtao jedno 3 puta više nego do sad...

 

Ovo je modus operandi, tipa država vas poštuje, sve je ok, dobri smo, a onda... Pa sećate se kako se Kum1 završava.... Jbg... Ne miriše meni ovo na dobro...

 

Posle će biti, šta hoćete, ja mogu da mislim da ste OK, ali eto, narod percipira N1 kao izdajnike... Naćićemo onog ko je napao novinara...

 

Jednom, možda...

 

 

 

Ma kakvi, ovo je uobicajen Vucicev trik. Sve je to isto, Gordana Uzelac, Jelena Zoric, bla, bla,... on ne bira po tome ko ga podrzava vec po profesionalnom doprinosu. Vucic to radi od prvog dana, kupuje svakog koga moze ili stvara iluziju kod naroda da ga je kupio.

 

Da sam ja na mestu Jelene Zoric zahvalio bih se na nagradi i sacekao da mi je u ime Srbije dodeli neko ko nece vec sledeceg dana da proganja i sikanira kucu u kojoj radim. Ali nagradica-lepotica, dobro dodje u CV-ju. Dok je ovaca bice i shishanja.

Link to comment

On tu seljački za domaću upotrebu servira žvaku za narod "preispitujete moje odluke kad donosim ukaze o ordenju i nagradama a primili ste orden".

Jbga...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...