Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

S obzirom da Oliveri Zekic je istekao mandat u REMu u julu mesecu, trebalo bi da se izabere novi clan.

 

Koje su sanse da REM bude normalniji nego do sada.. ili drugacije, ko su ovi ljudi?

 

http://www.rem.rs/sr/o-nama#gsc.tab=0

 

Simjanovica i Aleksandru Jankovic znam ko su, ovi drugi kroz maglu.

 

Ako se izabere neko normalan, da li ce se i REM unormaliti?

 

Edited by Milosh76
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

S obzirom da Oliveri Zekic je istekao mandat u REMu u julu mesecu, trebalo bi da se izabere novi clan.

 

Koje su sanse da REM bude normalniji nego do sada.. ili drugacije, ko su ovi ljudi?

 

http://www.rem.rs/sr/o-nama#gsc.tab=0

 

Simjanovica i Aleksandru Jankovic znam ko su, ovi drugi kroz maglu.

 

Ako se izabere neko normalan, da li ce se i REM unormaliti?

 

:covid19::Jova:

Link to comment

spletom nekih čudnih okolnosti sam jutros gledao TV Prvu.

uključenje sa Ade Ciganlije, razglabaju neku priču o broju posetilaca, socijalnoj distanci, itd...

i u jednom trenutku gospođa ispali fantastičnu rečenicu:

 

"Imali smo čak i slučaj da je spasilac MORAO da spasi jednog čoveka od davljeništva."

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Svarog said:

spletom nekih čudnih okolnosti sam jutros gledao TV Prvu.

uključenje sa Ade Ciganlije, razglabaju neku priču o broju posetilaca, socijalnoj distanci, itd...

i u jednom trenutku gospođa ispali fantastičnu rečenicu:

 

"Imali smo čak i slučaj da je spasilac MORAO da spasi jednog čoveka od davljeništva."

:lolol:

Čuh!

Mislio sam da je do mene, reko prejaku kafu sam skuvao, ili je srpski jezik otišao daleko a ja ostao u mjestu, bože moj, šta sad

Link to comment

čuješ davljeništvo, i kamenac pa čuješ ovo

 

 

 

 

univerzumi koji se nikada neće sresti ni u jednoj tački

 


 

btw mislim da ga je maršal skoro pomenuo negde

Link to comment
  • 1 month later...
Quote

Одлуке са 219. редовне седнице Савета Регулатора

Савет Регулаторног тела за електронске медије, на седници одржаној 15. септембра 2020. године, донео је одлуку о изрицању мере привремене забране објављивања програмског садржаја ПМУ ТВ Прва и Nacionalna Happy TV.

ПМУ ТВ Прва забрањено је емитовање емисије „Јутро“, у трајању од 24 часа, због кршења члана 27 став 1. и 3. Правилника о заштити права малолетника у области пружања медијских услуга.

ПМУ Nacionalna Happy TV забрањено је емитовање емисије „Боља земља“, у трајању од 15 дана, због кршења члана 50. Закона о електронским медијима и члана 20. Правилника о заштити људских права у области пружања медијских услуга.

На истој седници Савет је изрекао меру упозорења ПМУ ТВ Панчево, док је у поступку изрицања мера према ПМУ ТВ Нови Пазар обустављен поступак.

Покренути су поступци изрицања мера према ПМУ Nacionalna Happy TV и ТВ Б92 и донета је одлука о подношењу захтева за покретање прекршајних поступака према ПМУ Радио Пинк 91,3 и ТВ Мелос због кршења Закона о јавном информисању.

Донета је одлука о подношењу захтева за покретање прекршајних поступака против ПМУ ТВ Прва, ТВ Б92, Nacionalna Happy TV и ТВ Пинк због кршења одредби Закона о оглашавању.

 

Jutros Jutro emitovano normalno :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...