Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

22 hours ago, msv said:

Media daily piše o "izvrsnom poslovanju Prve i Play radija". Navodno su u 2019. prihodi Prve skočili za 540%, a Play-a za 1100%. Nevidljiva ruka tržišta :dry:

Ne, nego nema Grka da ispumpavaju lovu pred prodaju firme.

 

Na stranu što je direktor obe firme jedan jako vredan, iskusan i organizovan operativac, Vlada Mitić, kod koga gubitaka ne može da bude. Priča se da je zatekao 20 milki neplaćenih faktura.

Link to comment
On 18.5.2020. at 14:27, msv said:

+1

 

Možda sam bio preoštar, gledali smo i gledaćemo pranje na centrifugu mnogo prljavijih biografija, samo su mi smešne ove priče.

 

Cekaj bre, sad ni Tatalovicka ne valja?

 

Au brt.

Link to comment
4 hours ago, April said:

Na stranu što je direktor obe firme jedan jako vredan, iskusan i organizovan operativac, Vlada Mitić, kod koga gubitaka ne može da bude. Priča se da je zatekao 20 milki neplaćenih faktura.

 

On je direktor i Prve i Kopernikusa sad?

Link to comment

а каква је то нова шоласова телевизија што ће да уређује георгијев? јесте то спомињали већ?

Link to comment

meni je to iskočilo u nekim vestima od petka. doduše, nigde se ne spominje neki datum

Quote

 

Јунајтед група (United Group), уз Н1 и Нову С, покреће још једну кабловску телевизију. У АПР-у је 19. маја ове године регистрована фирма Newsmax Adria, чија је главна делатност производња и емитовање телевизијског програма.

Као директор уписан је Слободан Георгиев, новинар недељника Време и програмски координатор Балканске истраживачке новинарске мреже (БИРН).

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Lezilebovich said:

ima tema 

 

učinilo mi se da sam negde na forumu nešto pročitala, ali ovaj naziv ne bih zapamtila za još tri života

danke!

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

I mužemoji769.png



... Shiit has hit the fan...
 

To da.

 

Nego, on je na kcnu jos od osnivanja, ako me secanje ne vara. Pa je i povukao i zenu tamo sa niske TV5.

Generalno znanja za rad na tom mestu ima. To je sto znam. Mada nikad ne bi rekao da je ostao i na KCNu, a u isto vreme i na Prvoj.

 

Edited by DrIlic
Link to comment
To da.
 
Nego, on je na kcnu jos od osnivanja, ako me secanje ne vara. Pa je i povukao i zenu tamo sa niske TV5.
Generalno znanja za rad na tom mestu ima. To je sto znam. Mada nikad ne bi rekao da je ostao i na KCNu, a u isto vreme i na Prvoj.
 
On je po onome što mi kažu ljudi koji rade sa njim klasičan "srbin gazda bre".
Ima izlive "vi mene oće te da prevarite e ne može", "gradićemo na buvljaku najveću luku u BG, a na vrhu televizija"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...