Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

500 din

 

nije loš tekst, pošto je većina prodala neće se udubljivati, samo će da prelete i da vide da opet ležu neke pare, svaka čast Vučiću

oni koji vide u tome zajebanciju, i onako nisu ciljna grupa

Link to comment
  • 4 weeks later...

Dobio sam danas link za vest na Blicu.

Na dnu vesti stoje "preporuke" za ostale vesti. Među njima link ka Informeru.

Jel to Ringier prodao Blic ili kakva je saradnja u pitanju?

Link to comment
3 hours ago, Giggsy said:

Sad vidim da je bio Kesara
Veprinu Djuku cemo ako da Bog vijati grabuljama, vilama i motkama, trazeci ga uz svetlost vatre

đuka agenturna agencija

nego, nije morao kesić baš da dovede na mesto analitičara ovog mladog slobodara

 

 

Link to comment
5 hours ago, slepa živana said:

đuka agenturna agencija

nego, nije morao kesić baš da dovede na mesto analitičara ovog mladog slobodara

 

 

Meni delovalo da ga je doveo radi zezanja. Ne pamtim da se ovako zezao i da je nekog ovako zezao. Aj nek bude da sam u pravu

Link to comment

Slobodan P. (50) iz mioničkog sela Sanković uhapšen je jer je udario pesnicom autora emisije „Žikina šarenica“ Živorada Nikolića i ugrozio bezbednost oko 30 građana, koji su došli na snimanje emisije.

 

Incident se dogodio u nedelju pola sata pred početak emisije „Žikina šraenica“, koja se emitovala uživo iz Mionice.

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=23

Slobodan P. je svojim traktorom uleteo u pešačku zonu, gde je u tom trenutku bilo oko 30 ljudi, tako što je porušio žardinjeru, koja je postavljena na početku pešačke zone. Onda je sišao sa traktora i krenuo prema voditelju emisije. Čim mu je prišao rekao mu je „J…. ti majku pedofilsku“, a nakon toga ga je udario pesnicom u glavu. Voditelj je, na sreću, prošao bez povreda, tako da je emisija počela na vreme i izgledalo je kao da se ništa nije desilo.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...