Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Nema tu ništa loše, pa i ja sam poništavao ispite. Meni je Kozomara ostao u sećanju po tome što se u Politici (zajedno sa Žunjićem) prepucavao sa Šakotom.

Edited by Jeremija
Link to comment
47 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

okačio ja na prošloj strani al su jeremija i buja istrolovali topik 

:dry:

 

Za sve je kriv James Marshall, ti gitaristi se uvek uguraju s namerom da izdominiraju. Mi bubnjari i filozofi smo fini i suptilni, gospoda konstuktivnosti, mudrosti i povučene temeljnosti default_oldtimer.gif

Link to comment
12 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

okačio ja na prošloj strani al su jeremija i buja istrolovali topik 

:dry:

 

Izvini. To isto trolovanje me i sprecilo da vidim da si kacio, ja tek jutros video emisiju :dry:

Link to comment

opušteno

 

nego de je moderacija da kazni ove trolove

:fantom:

 

 

e

posebno je zanimljiv deo kada ii objašnjava kako se deli lova u medijima i zašto je šer i rejting postao čista patkometrija

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Quote

Protest je počeo kod Terazijske česme, što nije bila i jedina razlika u odnosu na prethodna okupljanja, jer je bilo manje ljudi, i manje energije, pa je i Lečić nastojao da motiviše okupljene porukama da se protest nastavlja i da treba da dolaze sve dok "ova subota ne postane jedna jedina subota za sva vremena".

 

B92 prenosi Blic. Crkli dabogda.

Link to comment

Šta se to dešava sa Blicom, ko sada to drži, da li ih ucenjuje neko? Njihove naslovne strane i način kako prate proteste opasno se približavaju novostima, a kada njih dostignu, tu su onda blizu i kurir, alo, telegraf, informer ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...