Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

pa jebi ga, nije bas da samo objasnjavas ako u svakoj drugoj recenici kazes "to tako mora" i "neizbezno". ne mora, nije neizbezno. mora samo se umre i se sere :D

 

Да не мора не би по већини медија били затрпани звездама ријалитија.

 

Link to comment

Caligula,

Ne mora ništa.

Ti možeš kod nas da napraviš televiziju koja će da pušta klasičnu muziku, francuske i ruske filmove, dovodi kulturne ljude u studio, i verovatno bi propao vrlo brzo jer bi to malo ko gledao

 

 

Naravno, to smo imali pre trzisne ekonomije i uopste nije bilo lose (govorim o kulturnom i obrazovnom programu). I gledali su svi, cela SFRJ od 22 miliona ljudi.

 

Poslusaj dnevnik iz npr. 1970te godine, cuces (zaista) informacije, cuces sjajnu dikciju, videces manire, analiticari ce (mene iznenadilo kada sam skoro gledao jbt, ja sam mislio bio totalitarizam) da daju vrlo inteligentan i balansiran pogled na aktuelnu situaciju...

 

Eh.

 

Ali jbg, odjednom je uletelo trziste i sada imamo medije (i zakone) po meri najglupljeg gradjanina Srbije, ma ko to bio.

 

Hocu reci, ne mora nista ako je drzava normalna.

Link to comment

Naravno, to smo imali pre trzisne ekonomije i uopste nije bilo lose (govorim o kulturnom i obrazovnom programu). I gledali su svi, cela SFRJ od 22 miliona ljudi.

 

Poslusaj dnevnik iz npr. 1970te godine, cuces (zaista) informacije, cuces sjajnu dikciju, videces manire, analiticari ce (mene iznenadilo kada sam skoro gledao jbt, ja sam mislio bio totalitarizam) da daju vrlo inteligentan i balansiran pogled na aktuelnu situaciju...

 

Eh.

 

Ali jbg, odjednom je uletelo trziste i sada imamo medije (i zakone) po meri najglupljeg gradjanina Srbije, ma ko to bio.

 

Hocu reci, ne mora nista ako je drzava normalna.

 

plus 1

Link to comment

Koliko mi se kenja od ovog moralizatorstva, nije problem, neka bude treš medij, lovi klikove i šta već, ali na istom mjestu i seru "Won't somebody please think of the children?" i vijesti iz rijalitija 

Blic se brine za djecu  :isuse:

2eA9ExX.jpg

Link to comment

 

 

Naravno, to smo imali pre trzisne ekonomije i uopste nije bilo lose (govorim o kulturnom i obrazovnom programu). I gledali su svi, cela SFRJ od 22 miliona ljudi.

Gledali bi i sad svi RTS3 kad ne bi imali mogucnost da gledaju bilo sta drugo.

 

 

 

 

 

by Tapatalk

Link to comment

Gledali bi i sad svi RTS3 kad ne bi imali mogucnost da gledaju bilo sta drugo.

 

 

Izvini(te) sto se mesam, ali ceo post ciji si samo deo ekstrahovao, glasio je:

 

Naravno, to smo imali pre trzisne ekonomije i uopste nije bilo lose (govorim o kulturnom i obrazovnom programu). I gledali su svi, cela SFRJ od 22 miliona ljudi.

 

Poslusaj dnevnik iz npr. 1970te godine, cuces (zaista) informacije, cuces sjajnu dikciju, videces manire, analiticari ce (mene iznenadilo kada sam skoro gledao jbt, ja sam mislio bio totalitarizam) da daju vrlo inteligentan i balansiran pogled na aktuelnu situaciju...

 

Eh.

 

Ali jbg, odjednom je uletelo trziste i sada imamo medije (i zakone) po meri najglupljeg gradjanina Srbije, ma ko to bio.

 

Hocu reci, ne mora nista ako je drzava normalna.

 

Moze i drugacije: zar zaista i to nemajuci pojma niti uvida u kvalitet ovoga o cemu Caligula govori, verujes da ama bas nista iz tog medijskog mraka koji ovde pokusavas da provuces kao opstu karakteristiku, nije bilo nimalo kvalitetno?

I to po svim poznatim kriterijumima koji su vazili onda, a vaze i danas.

Nisam lican i ne budi mi zamereno, ali verujem da ovde ima ljudi koji ce 'ladno da te demantuju u tvrdnjama koje onako ofrlje bacas okolo vodjen, bojim se, motivima koji veze nemaju ni sa barem povrsnim pokusajem da se neke stvari, pojave i vremena ocene koliko-toliko objektivno.

Cak i popljuvani 3. program koji pominjes i koji verovatno pamtis iz njegovih najgorih dana, mislim na 90-te, bio je svojevremeno uzor kreativnosti za neke, ako ne i sve danasnje tv programe.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...