Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Izvukao sam iz cesha - okačeno je 10. marta, a povučeno je 31. marta!

Jel moguće da je stajalo toliko dugo bez ikakve provere ???

 

Fascinantno mi je kako je napisano - bukvalno izgleda kao svo ono đubre koje se po 'diktatu' piše i objavljuje po Kuriru i Informeru, sve potrebne konstrukcije u rečenicama su tu, kao i potrebni pojmovi..... ko da imaju neki 'hate computer' koji liferuje ove prolive na ovakav način...

 

Ustaše napadaju Vučića (Ponedeljak, 10. mar 2014. u 16:45)

Autor parodije na spasilačku misiju Aleksandra Vučića u Feketiću, glumac Srđan Miletić, sin je, po zlu čuvenog ustaše Vlada Miletića, člana ozloglašene Bugojanske grupe.

Bugojanska grupa je sedamdesetih godina prošlog veka bila hrvatska paravojna formacija, koja se na područje Jugoslavije probila iz Austrije u junu 1972. godine. U periodu od juna do 28.jula te godine, ova devetnaestočlana teroristička formacija, u čijim redovima je bio i Miletićev otac Vlado, zverski je, na teritoriji bivše SFRJ, pobila 15 pripadnika vojne policije, teritorijalne odbrane i civila. Spisak svih članova ove grupe možete pronaći ovde..

Srđan Miletić je rođen 1968. godine, u braku ustaše Vlada i muslimanke iz Sarajeva. Da podsetimo, u zlonamernoj parodiji na Feketić, osim ismejavanja humanog čina prvog potpredsednika Vlade, nije se libio ni da spaseno dete nazove degenerikom.

Ono što je takođe simptomatično, a potvrdio nam je isti izvor iz porodice Miletić, ovaj glumac je bio jedan od miljenika tajkuna Miroslava Miškovića. Naime, pošto je video njegov angažman u reklami za C market, Mišković je lično, pre nekoliko godina, insistirao da Miletić bude angažovan u reklamama za lanac, tada još njegovih, marketa Maxi, a potom je usledila i dugogodišnja saradnja, te je Miletić vodio veliki broj proslava i događaja organizovanih u Delti, između ostalog i nekoliko Novih godina u kompanija Delta osiguranje. Naš izvor kaže da je tajkun bio oduševljen Miletićevim "smislom za humor".

Glumac tokom celog dana nije odgovarao na naše poruke i pozive.

 

Link to comment

I sta kazu, stajalo 21 dan a da nijedan urednik nije znao za to?...

 

napisao sam domaci, ali mi je pas oteo svesku, to je taj nivo laganja

Edited by Грешни Василије
Link to comment

jel to onaj isti Kaić koji brsti tarzančiće Petra Lukovića?

ovako pogan tekst skoro nisam video.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...