Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ma on to radi iz zezanja ili iz inata,sujeta je zajebana stvar.Sigurno je od para  koje je zaradio napravio neku poslovnu šemu.

A ako mu zafali može da ode kod Zeke milionera u Dubai i namlatiće više nego na Prvoj  

Link to comment

Ako je i iz inata, neka je. Moglo bi to fino da ispadne u doglednoj budućnosti - ako se budu pojavili jači sponzori i stvar baš zaživi onda bi i drugi mogli da se ozbiljnije posvete tom formatu...što bi moglo da malo osveži medijsku scenu.

 

 

Link to comment

Da, ali njegovi saradnici učešćem u njegovom projektu sebi zatvaraju mnoga vrata, tu mislimo na ove stendap komičare, ovog mladog glumca što je sa njima, Anu Štajdohar, koja je do skora bila redovan gost na RTS-u, čak i na Pinku, a sad je pitanje koliko će da je zovu. U principu, Ivan je najviše profitirao, o čemu svedoči i veličina stana u kojem se snima emisija, drugi ipak više žrtvuju zbog njega, on u krajnjem slučaju ima ime i ima šta da krcka, snaći će se, ali šta je sa ostalima ...?

Edited by stoka
Link to comment

Ajd ne preteruj pa nisu oni jevreji označeni žutom trakom.

U po 20 evra da će onaj glumac-klinac koliko  sutra kod Sanje Marinković u magazinu da degustira neke kobasice 

Link to comment
6 hours ago, ragasto said:

Super, super...nadam se da će uspeti da to kapitalizuje u smislu sponzora koji će se pojaviti pošto u Srbiji sa tim pregledima može da zaradi samo malo veću šaku pirinča.

Koliko moze da se zaradi sa toliko pregleda ?

Link to comment

Ja sam nasao neki Youtube money calculator koji mi racuna zaradu na broj pregleda, za prvu epizodu imao je 909.299 pregleda i izbacuje da je to 1682 US$

 

Edited by Tinman
Nisam pogledao ono sto pise "sitnim slovima" postavljac dobija 55% od tog novca
Link to comment

Ima ovde ljudi iz marketinga, ali mislim da ovo sa YT nije "održivo" u smislu iole normalinijih honorara svih koji učestvuju u proizvodnji sadržaja...

Ovo je bitno samo da se "održi brend" i pokuša da se nađe novi emiter...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...