Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Nije da će mu biti iznenađenje ,zna on sve šta se događa u ovom selu, ali cenim da će prvih , recimo 4-5 emisija biti spektakl ako dovede "usual suspects" a oni krenu "ko pušteni sa lanca" ...

Ja čekam brata Bakićaru!

🤩

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
56 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ovo "što nije na N1" je verovatno zato što je to najbolje i za SBB i za nju.

Za njih ako u jednom trenutku uspostave "primirje" da mogu da se distanciraju, a za nju da ne mora da se uparuje sa "uređivačkom " politikom N1

 

Nije samo to, nego je u pitanju i pokušaj da se re-animira TOP televizija - i Državni Posao je i isto trebao da ide na TOP-u.

 

Moje mišljenje je da će teško biti privući publiku na TOP, i da je ipak trebalo da ide na N1.

Link to comment

Svojevremeno sam pisao da ima nešto bizarno u ovom liku koji radi Crnu hroniku na Pinku, da izgleda kao da uživa u tim morbidnostima, i sad ga čujem kako čita prilog o stradanju sopstvene djevojke :ph34r:

Link to comment
6 minutes ago, Jeremija said:

 

Nije samo to, nego je u pitanju i pokušaj da se re-animira TOP televizija - i Državni Posao je i isto trebao da ide na TOP-u.

 

Moje mišljenje je da će teško biti privući publiku na TOP, i da je ipak trebalo da ide na N1.

Ma dobro nije TOP ni imao neko vreme da dostigne neku gledanost, relativno nov kanal je to, ograničen tim tehničkim detaljima da ga ima samo na kablu.

Pitanje je da li je on mogao i da se meri?

E sad šta su oni mislili sa tim, da li su to bile samo lepe želje, i koliko su ostvarili to je do njih...

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Svojevremeno sam pisao da ima nešto bizarno u ovom liku koji radi Crnu hroniku na Pinku, da izgleda kao da uživa u tim morbidnostima, i sad ga čujem kako čita prilog o stradanju sopstvene djevojke :ph34r:

joj, jeziv je :unsure:

Link to comment

Kakve veze ima na kom je kanalu, pod uslovom da ga imas u ponudi i da te emisija intetesuje?

Meni je bas ok sto je na topu, ceo info -politicki program sa ove strane je na n1, ovako malo da se rasire, na cela ta dva komada sto imaju, posto pretpostavljam da na sk ili cinemaniji nece ici nista tog tipa [emoji846]

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Jumanji said:

Kakve veze ima na kom je kanalu, pod uslovom da ga imas u ponudi i da te emisija intetesuje?

Meni je bas ok sto je na topu, ceo info -politicki program sa ove strane je na n1, ovako malo da se rasire, na cela ta dva komada sto imaju, posto pretpostavljam da na sk ili cinemaniji nece ici nista tog tipa emoji846.png

 

 

Pa ima veze sa time koliko će reklama da emituje ipak treba to finansirati, plus ono, "slučajno naletanje" ...

Link to comment
15 minutes ago, Jumanji said:

Kakve veze ima na kom je kanalu, pod uslovom da ga imas u ponudi i da te emisija intetesuje?

Meni je bas ok sto je na topu, ceo info -politicki program sa ove strane je na n1, ovako malo da se rasire, na cela ta dva komada sto imaju, posto pretpostavljam da na sk ili cinemaniji nece ici nista tog tipa emoji846.png

 

 

 

 

Kako nema veze, pa idealno bi bilo da bude na nekom zemaljskom (zbog gledanosti i reklama), ali ga "grupacija" nema u ponudi.

Link to comment

Pricam o SBB, tj N1

 

quote post="4395977" timestamp="1549566890" name="Frank Pembleton" userid="295"] Pa ima veze sa time koliko će reklama da emituje ipak treba to finansirati, plus ono, "slučajno naletanje" ...

 

Bice to adekvatno reklamirano

 

Ne razumem bas sta vas brine ovde.

 

 

 

 

Link to comment

Ako mora na SBB-u, ja bih i dalje birao N1, koji je ipak uspeo da se etablira kao (koliko-toliko) renomirani info kanal na ovim prostorima, Olja mora sad na svojim ledjima da nosi i breme "podizanja" TOP kanala, koje, po meni, neće baš lako ići...

Edited by Jeremija
Link to comment

Ma naravno, totalno nebitno. Nece ljudi juriti, odnosno birati na kom je kanalu, vec emisiju. Kakvi breme, kakvi bakraci, ona valjda ima dovoljnu reputaciju.

Da je od juce pa da se postavlja pitanje gde, staa i kako.

Ovako nema apsolutno veze.

 

Izvinjavam se Frank Pembletonu zbog loseg c/p posta.

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...