Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

jutarnji list

 

Quote

ILKO ĆORKOVIĆ

KAKO JE HRVAT DOŠAO NA ČELO ŠVEDSKOG GRADA U Skandinaviju stigao kao izbjeglica, potukao protuizbjegličku desnicu i (p)ostao gradonačelnik

 

 

blic

 

Quote

SRBIN GRADONAČELNIK ŠVEDSKOG GRADA Otišao je kao izbeglica 1992. godine, evo šta mu je pomoglo da ga PRIHVATE U TUĐINI (VIDEO)

  •  

 

 

:laugh:

 

jadan covek ilko corkovic. tacno bih ppzdela i odrala ovaj jebeni blic iz daleke svedske.

Link to comment

 

Mislim da je ovo prvi nastup nekog ministra ove vlade koji mi se u potpunosti dopao.

Ne znam iz koje je stranke (izgleda da nije iz SNS), ne znam njegov minuli rad, ne znam kako je upao tu gdje je upao, ali ovde je čačnuo u osinje gnijezdo i sad mu se valja nositi sa posljedicama toga.

Od ostalih aktera ove priče - Mitrović je bahati megaloman, Brnabićka je težak licemjer, Slina je prosto slina, Amidžić prosipa jeftinu demagogiju, a posebnu kofu govana zaslužuje famozna Olivera Zekić iz REM-a (to je ona što je ''mjerila reglere'' na RTS-u).

Link to comment

Meni citava ova epizoda bizarna.

 

Kao da clan notorne mafijaske porodice u neko doba, iz dugogodisnjeg cutanja, progovori za televiziju "ja mislim da smo mi mafija i mislim da to nije dobro za drzavu i narod"

 

Niti znam zasto je najednom progovorio, niti mogu da dokucim zasto bi se vucicev ministar odjednom zalagao za nesto smisleno i u sustini okrenuto protiv vucica.

 

Glavolomka.

Link to comment

Све и да јесте фејк расправа, Брнабићка је некако успјела да испадне највећи дебил у тој расправи. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...