Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

5 hours ago, Frank Pembleton said:

Da ne bude zabune, konkurisala je firma LTR komunikacije, ali daljim pregledom osnivač je firma iz Luksemburga...

Za RTL me je čovek pre dve nedelje da je "gotova stvar" , no videćemo...

ja sam čuo i za stb i za bk, a đuka bi sigurno rekao to za kcn

 

 

svi sve znaju

 

Link to comment

75 posto Srbije ima kablovsku a samim tim i sve pomenute stanice (bez ltr u srpskoj varijanti).

Ostalih 25 su rural, low income i matori tj klijentela zutog bujketa i masnokosog dzankija - sve u svemu nije bas najjasnije cemu sve ovo:ohmy:

Link to comment
On 10.8.2018. at 18:07, stoka said:

Ne može da prođe nijedna atletska disciplina na EP u Berlinu, a da komentator Eurosporta Dragan-Gagi Popović ne prebrojava krvna zrnca tamnoputih takmičara u evropskim reprezentacijama. Pa onda priča nešto u stilu kako se ti kupljeni (to je njegov izraz) atletičari posebno ku.če, guraju se na stazi i sl, kao da su pušteni sa uzice (i to je opet njegov izraz). Onda ide kadar sa tamnoputim atletičarkama koje predstavljaju Švajcarsku u štafeti, a Gagi to prokomentariše: "A, evo i Švajcarkinja ...!", nakon čega je usledio njegov glasan smeh ...

 

Čudi samo kako smo osetljivi na tuđi rasizam - kao kada je Ivica Kostelić u svom tvitu aludirao na afričko poreklo mnogih fudbalera Francuske, a sličan korov u sopstvenom dvorištu tako brižljivo gajimo ...

to je neprofesionalno. međutim, i meni upada u oči/mozak kada večeras vidim kubanca koji je u dresu azerbejdžana. podseti me na naša očekivanja da će kleo da šutira loptu za srbiju poput onog nesretnika brazilca koji je igrao u "kockastom" dresu. mislim, to je ono očekivanje slabo kotirajuće države da će davanjem državljanstva nekome podvećati sopstveni rejting. druga su priča eusebio, (k)ešli kol, zidan, gulit. čak i fatima vitbred. tu se radi o deci imigranata iz kolonija. razlika postoji a diletanti koji prenose sportska dešavanja bi trebalo da se koncentrišu na ono što se dešava na terenu. odnosi se i na sve ove koji nam serviraju gomilu nebitnih podataka.

 

da, tokom fudbala u rusiji dvaput sam pozvao gospođu da čuje uvodnu besedu ace. "koja budala" bio je njen komentar.

Link to comment
  • 2 weeks later...
22 hours ago, James Marshall said:

Daj mi dva šlepera Leonarda i jedan šleper El Greka

:lolol:

ovo je toliko jako da se skoro može nazvati konceptom. šleperrealizam.

Link to comment

preminuo z. cvijanovic. 

njegovi tekstovi su bili lakmus za ono sto vucic namerava da sprovodi, a njegova objasnjenja i pokusaj da sve to predstavi kao nekakvu tajnovitu i obicnim ljudima neshvatljivu geopoliticku strategiju su me uzasno nervirala, ali sam ga ponekad i citala iz cistog mazohizma i radoznalosti kako li ce sad objasniti jos jedan neverovatan vucicev potez (narocito neshvatljiv naci publici koju je negovao i koju je po zadatku trebao da preumi).

 

Link to comment

Novinar u civilu

 

On se baš trudio da te poteze racionalizuje i nije papagajski ponavljao Vučićeve teze i bio dio circle jerka kao Krlo, Vuk Stanković, Anđelković i ostali koji su samo reciklirali Vučića i sami sebe

Što ga nije činilo manjim govnarom

Link to comment

ne spada on bas u kategoriju govnara, vise u zlikovce koji bi u ozbiljnim zemljama robijali za govor mrznje, podsticanje na zlocin i sl.

 

u svakom slucaju ako pakao postoji siguran sam da je u istom krugu sa znojavom svinjom iz podujeva ...

Link to comment

"Investitori su na gradilištu uposlili domaće građevinske firme i koriste materijal proizveden u Srbiji.

 

 

Arhitektonska rešenja su poverena srpskim i izraelskim stručnjacima koji će, čuvajući prepoznatljivu fasadu bivše američke ambasade, ali s modernim rešenjima u enterijeru, omogućiti novi stil života u strogom centru prestonice"

 

Vest u Blicu o coveku koji je umro nakon sto je na njega pao zid.

 

Kakvi odvratni ljudi. Sve manje suptilnu propagandu u kirist Vucica da ne komentarisem.

 
Link to comment

pa kad mu to nishta ne odgovara da se sad skrece paznja sa njegovog velikog uspeha. sad ni novak ne sme da pobedjuje, a ne zidovi da se rushe. ako bash i mora da pobedjuje, mi da se radujemo kiselo (shto i chinimo ruku na srce, otkad znamo kako moze da nas izda kad god hoce :dry:).

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...