Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

12 hours ago, salerokada said:

Možda se ovde već pisalo, ali sam propustio.

U kojoj su vezi B92 i SrbijaDanas i ko je Goran Lalić tj. čiji je taj sin kada je postavljen za glodur-a tamo sa jedno 28 godina?

Nađoh i ovo :ph34r:

 

jebote kurac, ja kad povedem jednog dana gnevnu rulju, idemo prvo na dzon nesbit, sa bakljama.

Link to comment

Tako nesto.:dry:

Krenu ljudi na posao pa uzmu; dokoni penzioneri takodje. Tako je bilo prosle godine, ne verujem da se puno promenilo. Poenta je u ceni. Da je nesto drugo najjeftinije, to bi se kupovalo.:rolleyes:

Link to comment

@ToniAdams Zajebaćeš se. Nema više Džona Nezbita.

 

Quote
18. oktobar 2017 |20:37

Univerzitet Džon Nezbit vratio staro ime: Ponovo je Megatrend!

Profesor dr Mića Jovanović ponovo je na čelu najvećeg i najpoznatijeg privatnog univerziteta u Srbiji

 

Link to comment

meni to super, to sa profesor micom. kolko to sve nema veze :ph34r:

 

i koliko je on sushtinski bezveze neka jajara, pored kog ionako vedro promichu ubice, trgovci hemikalijama i bicima, vishestruko ozbiljniji olosh svake vrste, bez problema. shto na kraju i da se on muchi :dry:

Link to comment
7 hours ago, gospa buba said:

meni to super, to sa profesor micom. kolko to sve nema veze :ph34r:

 

i koliko je on sushtinski bezveze neka jajara, pored kog ionako vedro promichu ubice, trgovci hemikalijama i bicima, vishestruko ozbiljniji olosh svake vrste, bez problema. shto na kraju i da se on muchi :dry:

plus 1

Prosto fenomenalno, dokazano da ima lažni doktorat, tj da ga uopšte nema i nikom ništa. Sklonio se u stranu godinu-dve i vraća se na staro mesto, da fakultetu vrati staro ime i staru slavu.

Za neku drugu priču je koliko je tek debilno ime Megatrend za jedan univerzitet, ali ok, sve ima svoje...

 

A DJV sa ovim smećem od novina dotiče neke nove dubine. Meni neverovatno da to uopšte postoji, čak i u Srbiji ovakvoj kakva jeste.

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...