Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

A je l tačna informacija da je KKR/SBB 49% vlasnik blic.rs portala? Ne kupujem Blic ali kad ih prelistam mislim da se razlikuju po sadržaju i konceptu od sajta koji je postao pravo smetlište vesti. A ako je tacna ova informacija o vlasništu, pa sto snajka CIA ne pogura malo. Tri vesti o Natasi pa jedna usput o onome Er srbiji sa Insajdera, recimo

 

Edit:

Našao

 

Doduše, izvor je Informer ali prenosi e-kapija

Edited by Spirit
Link to comment
2 hours ago, Spirit said:

A je l tačna informacija da je KKR/SBB 49% vlasnik blic.rs portala? Ne kupujem Blic ali kad ih prelistam mislim da se razlikuju po sadržaju i konceptu od sajta koji je postao pravo smetlište vesti. A ako je tacna ova informacija o vlasništu, pa sto snajka CIA ne pogura malo. Tri vesti o Natasi pa jedna usput o onome Er srbiji sa Insajdera, recimo

 

Edit:

Našao

 

Doduše, izvor je Informer ali prenosi e-kapija

Zato sto je Vucic Cijin covek, prosto

Link to comment
Quote

 

 

 

United Grupa (UG), vodeci kablovski operator u pruzanju usluga televizije, interneta, fiksne i mobilne telefonije u jugoistocnoj Evropi, najavila je dodatna kapitalna ulaganja u Srbiji od 293 miliona evra u narednih pet godina. United Grupa je od 2014. godine u vecinskom vlasnistvu fondova kojima rukovodi vodeca svetska investiciona kompanija, KKR. Manjinski vlasnik je Evropska banka za obnovu i razvoj (EBRD), od 2004. godine. United Grupa...
 
:huh:
Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Jel ima neke razlike izmedju Srpskog telegrafa i shitformera? Cini mi se da je full isto.

 

Vesti prekticno i ne pratim, samo procitam naslovne ovih budalastina kad prodjem pored kioska (trudim se da i ne usporim)

 

Koliko vidim samo kenjanju kako nas Rusi naoruzavaju i prizivaju rat. Oprem dobro.

Link to comment

Znam da su ista govna al bas deluje da izlaze iz istog anusa. Samo logo se razlikuje.

 

Pun kiosk fekalija, al su mi ova dva bas slicna.

 

Severna Koreja se ne bi postidela ovakve medijske scene. Mislim da bi i njih bio blam.

Edited by katamaran
Link to comment

Anus je vodjin naravno ali redakcija i urednistvo nisu isti. 

Informer su DJ Vucicevic i Damir Dragic a Srpski Telegraf Milan Ladjevic i Sasa Milovanovic. 

 

Link to comment
On 14/04/2018 at 20:26, 3opge said:

jel te pevaljke traze simpanze za parenje samo pod uslovom da ih redovno prebijaju?

 

sve imaju taj glič a koren je u lošem kodu polnog nagona pride nepečovanog za 21 vek :fantom:

 

Kada su u pitanju mane koje volimo na muškarcima, loša narav na koju bi žene mogle pozitivno da utiču bila je najprivlačnija. Isto tako, polovina žena smatrala je da im je pijani muškarac svojevrsan afrodizijak.

 

http://arhiva.superzena.net/ljubav-sex.php?yyyy=2013&mm=07&nav_id=728433

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...